Vienpadsmit atgādinājumi pieaugušai sievietei, kura nogurusi no muļķiem

1. Tu neesi viņa patvērums, kamēr neatgriežas bijusī vai kamēr viņš neatrod kādu citu. Tu pati esi cienīga ieņemt galveno vietu viņa dzīvē. Ja viņš to nesaprot, tātad nav tavas uzmanības un tuvības ar tevi vērts.

Lasīt tālāk ...

Mīlestība ir upe...

Vissvarīgākais man ir mīlestība. To nevar vēlēties, jo tā pastāv pati par sevi. Mīlestība nevar kļūt neuzticīga, jo tai nav nekāda sakara ar piederēšanu.

Lasīt tālāk ...

Mīlestība ir ļoti vienkārša

Mīlestība ir ļoti vienkārša. Mīlestība mājo ikvienā. Tai vienkārši jāļauj augt. Lai gan mīlestības sēkla ir iesēta katrā cilvēkā, tikai daži laimīgie var priecāties par mīlestības ziediem. Tā tas ir tāpēc, ka mēs neļaujam mīlestības sēklai augt. Mēs meklējam mīlestību, bet nevēlamies to dot. Mīlestība aug tad, kad to dāvā, nevis tad, kad to meklē.

Lasīt tālāk ...

Pēkšņi uznāca bailes, ka es varu aizmirst savu māsu ....

"Pēkšņi uznāca bailes, ka es varu aizmirst savu māsu. Ka viņa paliks man nepazīta. Es tik daudz esmu runājies ar svešiem cilvēkiem, bet vai man ir bijis laiks parunāties ar savu māsu? Tikāmies, sasveicinājāmies. Sasveicinājāmies, atvadījāmies...

Nez kāpēc taisni šodien redzu, ka viņai jau mazas grumbiņas ap acīm, ka viņai ir cieta, sastrādāta roka un ka viņas acis ir ļoti līdzīgas manējām. Ja tā padomā, es ne reizes neesmu viņai galvu noglaudījis. Varbūt tad, kad viņa bija pavisam maza maziņa un ēda cukurmaizi?

Lasīt tālāk ...

Vēroju cilvēkus ...

Apstājos un apsēžos uz kāda autobusu pieturas soliņa.

Lasīt tālāk ...

Dzīves virsotnēs ...

Dzīves virsotnēs gavilējiet kopā, dzīves nogāzēs sadodaties rokās, dzīves līkumos smaidiet viens otram ...

Lasīt tālāk ...

Arī mīlestība dodas mums pretim ...

Taču mīlestība vienmēr ir kaut kas nebijis. Nav svarīgi, vai mēs mīlam vienu, divas vai desmit reizes mūžā - vienmēr mēs sastopamies ar kaut ko jaunu.

Lasīt tālāk ...

Dejot lietū ...

Ja ļoti vēlies dejot lietū, tad nesūdzies, ja paliksi slapjš ...

Lasīt tālāk ...

...raudāšanas vietā ir jāceļas un jāiet tālāk

"...raudāšanas vietā ir jāceļas un jāiet tālāk. Tikai lai to spētu, ir jāzin virziens. Bet patiesībā katrs cilvēks to zina.

Lasīt tālāk ...

Šodiena ir visas tavas dzīves mikroposms ...

Ja mums jautātu, vai drīkst izmantot šodienu par paraugu, pēc kura spriest par visu mūžu kopumā, lielākā daļa iekliegtos: “Nē! Šī nu gan nebija tā labākā diena.

Lasīt tālāk ...

Uzdrošinies parādīt arī savus trūkumus ...

Uzdrošinies parādīt arī savus trūkumus! Riskē! Esi tu pats! Kļūsti atklāts! Nebīsties būt ievainojams! Atstāj savu komforta zonu! Esi neviltots! Rīkojies, kaut arī izjūti bailes!

Lasīt tālāk ...

....neviens nav palicis nabags ....

Neviens nav palicis nabags

Lasīt tālāk ...

Katrai dienai savs brīnums

Savs brīnums

Lasīt tālāk ...

Dzīves krāsa

Dzives krāsa

Lasīt tālāk ...