Svarīgākais zobratiņš

    .... un tad salūzt svarīgākais zobratiņš un sadrūp pulksteņa mehānisms un vairs nav tā, kā bija un nekad nebūs .... viss pabirst, kur nu kurais. Nekad vairs šis dzīves pulkstenis nerādīs kopā būšanas laiku, prieka minūtes, laimes sekundes ... tas vienkārši apstājas un nekad vairs nebūs, kā agrāk.

Lasīt tālāk ...

"Audzēja" līkločos kopā ...

….. atskan telefona zvans no mammas un klausulē klusums, bet jūtu, ka šis klusums kliedz tik skaļi, ka tas iziet cauri visam mana prātam, ķermenim un tā neskaitāmas reizes turpu un šurpu…… to sajūtu nekad dzīvē neaizmirsīšu…..
Tad man sāk birt kaudze ar jautājumiem un saku mammai – “nu stāsti, kas ir, ko teica, kas jādara?” ……. Joprojām mamma klusē un šis klusums ietin visu manu pasauli bezcerībā, panikā un paralizē mani….. grūti elpot, acis miglojas, rokas dreb, parunāt nevar………. Beidzot sadzirdu atbildi: “audzējs”

Lasīt tālāk ...

Viss būs labi ...

Ja jūti, ka dzīve Tevi sāk mētāt ...... apstājies uz mirkli, ievelc dziļu elpu ..... sadzirdi klusumu un sakārto domas.... un viss būs labi! :)

Lasīt tālāk ...

Runājiet ...

Runājiet vairāk par saviem labajiem rezultātiem un sasniegumiem, jo tas motivēs un iedvesmos arī citus!

Lasīt tālāk ...

Nespriedelē .....

Ja, Tu nevari "nostaigāt" cita cilvēka "zābakos" viņa dzīves ceļu, tad labāk nespriedelēt par šī cilvēka dzīvi!

Lasīt tālāk ...

Lielisku 2017. gadu! :)

un viss notiks 2017 web

Labdarība nekad nav un nebūs par velti!

Es bieži dzirdu - labdarība, labie darbi, bez maksas, par velti, man pienākas, man vajag, gribu, kāpēc Jūs nepalīdzat, man nepatīk tas ko saņēmu, utt.

Daļā sabiedrības valda uzskats, ka Labdarība nozīmē, kas viss ir par velti, jeb Labdarība neko nemaksā. Šis uzskats ir maldīgs! Labdarība un labie darbi maksā tāpat, kā jebkas cits mūsu ikdienā. Lai kā mums liktos, ka vārds "Labdarība" nekādi nav savienojums ar finansēm, tomēr ir ..... un ļoti.

Lasīt tālāk ...

Izjūti caur sevi savu "pareizo ceļu" ....

Dzīvē pienāk tas brīdis, kad caur mani izšalc doma, kā bulta un es saprotu, ka esmu tur, kur gribu būt, ka nodarbojos ar to, kas man patīk un dara mani piepildītu ....

Tā sajūta iespējams ir tikai reizi mūžā, bet tā ir pamatīga, patiesa, paliekoša un tajā nav šaubīšanās, nav "bet", nav "varbūt", tajā jūtama pilnība.....

Lasīt tālāk ...

Mēs pārāk daudz jautājam, kad tas nav jādara ....

MĒS PĀRĀK DAUDZ JAUTĀJAM, KAD TAS NAV JĀDARA .....

=> Ja esi badā, vai Tev ir svarīgi, tieši kurš Tevi pabaro?
=> Ja esi zaudējis mājas, vai Tev ir svarīgi, tieši kurš Tev dod pajumti?
=> Ja esi saskumis, vai Tev ir svarīgi, kurš tieši Tevi iepriecina?
=> Ja esi apslimis, vai Tev ir svarīgi, kurš tieši par Tevi rūpējas?
=> Ja esi pakritis, vai Tev ir svarīgi, kurš tieši Tev pasniedz roku, lai Tu pieceltos?

Lasīt tālāk ...

Stāsti par sevi, neslēpies un esi sadzirdēts .....

Šī tēma ir mūžsena un par to esmu pēdējā laikā daudz runājusi gan klātienē paziņu lokā, gan arī rakstījusi virtuālajā pasaulē. Traucējošie iemesli - kauna sajūta, lepnuma sajūta, skaudība, aizvainojumi, pārmetumi, atzīšana, ka nepieciešama palīdzība ..... tas ir tas, ka traucē cilvēkiem stāstīt par sevi situācijās, kad viņiem nepieciešama palīdzība un traucē saņemt šo palīdzību...

Šie nosauktie iemesli ir tik stipti iesakņojušies mūsos, ka tie mūs dzen vēl dziļākā bedrē. Tie neļauj cilvēkam saņemt palīdzību brīdī, kad liekas, ka nav izejas no kādas situācijas un "pasaule sabrūk" un "zeme atveras zem kājām".....

Lasīt tālāk ...

Labdarības jomā vērojama "konkurence"

Šis apgalvojums vēl pirms kāda laika man likās nesavienojams ar vārdu "Labdarība", toties jau uz šodienu varu pat apgalvot, ka tā ir un tas mani ir pamatīgi izbrīnijis.
Es saprastu, ka uzņēmējdarbībā, sportā (sacensība), citās jomās, bet nu ne labdarības jomā .... nu nē....

Diemžēl, dzirdot, jeb tiekoties ar tiem, kuri darbojas labdarībā, arvien vairāk tas liek sevi manīt un ir dzirdams: kāds nokopēs manas idejas, kurš būs pirmais uz plakāta, kura logo būs lielāks, kura vārds būs pieminēts pirmais......mjāaaa.......traki Jums, kuriem tas ir tas pats svarīgākais.

Lasīt tālāk ...

Vārdiņš "PALDIES" ir deficīts ...

Tiekoties ikdienā ar draugiem, paziņām, sadarbības partneriem esmu sadzirdējusi viņu sāpi un to, ka vārdiņš "Paldies" ir deficīts. Cilvēki nezin, kur to var iegādāties, kam tas domāts, ko tas dod un kā to lietot ikdienā.

Tad nu gribās pateikt, ka vārdiņu "Paldies" nekur nepārdod, tas ir mūsu vārdu krājumos jau kopš mūsu dzimšanas dienas. Ar gadiem tas pazūd mūsu vārdu krājumu pašā apakšā....un mēs par tādu pat vairs neatceramies.....

Lasīt tālāk ...

Arī Eņģelim ir nepieciešami Eņģeļi .....

Lai vai kādus titulus dzīvē saņemtu, lai vai kā mūs kāds dēvētu, mēs esam un paliksim cilvēki ar sirdi un dvēseli un lielum lielu nepieciešamību pēc atbalsta un kopā būšanas ar savējiem.

Šodien Ēņģeļi salidoja uz vienu sirsnīgu brīdi - šodien pie manis ciemos atbrauca Ģimenes krīzes centra Dzeguzīte Eņģeļi - Lāsma un Inita. Tas man bija gan prieks, gan pagodinājums, ka BRAUCA TIEŠI PIE MANIS.

Lasīt tālāk ...

Manas dzimšanas dienas sajūtas ...

Patiesībā esmu ļoti laimīgs cilvēks, jo savu dzimšanas dienu (12.08.2016.) esmu aizvadījusi zem saules stariem, lielā mīlestībā un pozitīvās emocijās.

Tikai retu reizi dzīvē ir iespēja sajust šo laimi tīri fiziski, kad caur tevi izstrāvo miljoniem pozitīvu laimes stariņu, kurus saņemu no apkārtējiem - ģimenes, draugiem, labiem paziņām, kā arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...