7 lietas, kuras vislabāk raksturo Lauvas zīmē dzimušu sievieti

1. Lauvas ir līderes
Viņa ir optimiste un ne no kā nebaidās. Viņai ir konkrēta pieeja katrai situācijai, tāpēc viņa ir gatava pilnīgi visam. Ja apkārt ir cilvēki, kas vilcinās, viņa uzņemsies iniciatīvu un būs līdere, kas iet visiem pa priekšu. Lauvas tiek galā ar visu – vai tas nozīmē izplānot vakaru, samaksāt rēķinu restorānā vai pārliecināt citus palikt ilgāk, jo viņas uzņemiesies to, no kā citi novēršas.

2. Lauvas vienmēr ir uzmanības centrā
Viņa ir tā, kas pieņem lēmumus, un citi parasti sagaida viņas ieteikumus un rīcību. Tajā pašā laikā viņa vienmēr gaidi atzinību. Varbūt no ārpuses viņa izskatās pašpārliecināta, bet patiesībā uztraucies par to, kādu iespaidu atstāj citu acīs. Lauva spēj apvienot cilvēkus, labprāt uzturas sabiedrībā, taču izbauda arī vientulību. Viņa nevēlas, ka kāds paliktu atstāts novārtā, bet dažreiz pati labprāt izvēlas pabūt vienatnē. Lauvas vizuālais tēls nereti izceļas starp pārējiem, un, lai arī viņa tērē naudu izskatam, tas ir tikai tāpēc, ka Lauvai tā patīk.

3. Lauvas ir arī jūtīgas
Lauvu ir viegli sāpināt, un citi mēdz izteikt kritiku par viņas izturēšanos, taču pašlepnums un pārliecība par sevi var nomaskēt nedrošību. Lauvām ir svarīgi parādīt arī savu ievainojamību, lai iegūtu respektu no apkārtējiem, jo citādi viņas šķiet agresīvas. Lauvu ļoti viegli ietekmē apkārtējie cilvēki, un viņa cenšas uzlabot citu noskaņojumu, dažreiz pat nedomājot par sevi. Viņai ir jāiemācās atrast līdzsvaru starp iekšējo Lauvēnu un ārējo Lauveni, nesteigties ar asu reakciju un apzināties savas sajūtas, jo pienāks īstais laiks un vieta, lai parādītu savu Lauvenes dabu.

4. Lauvas ir tiešas
Strīda laikā viņa nebūs tā, kura klusē. Lauvai ir savs viedoklis, un viņa to netur pie sevis. Reizēm viņa var būt ietiepīga, bet, ja viss ir atrisināts, var dzīvot tālāk. Viņa saka, ko domā, bet arī netur ļaunu prātu. Lauvas apzinās savus mērķus un tiecas uz tiem. Ja citiem tā šķiet sacensība, tad viņa sacenšas tikai un vienīgi ar sevi.

5. Lauvas ir ļoti romantiskas
Lauva izbauda brīvību un meklē piedzīvojumus, bet tajā pašā laikā gaidi īsto cilvēku nopietnām attiecībām. Ja parasti viņa vēlas būt uzmanības centrā, tad guļamistabā viņa piepilda mīļotā cilvēka vēlmes un ir gatava pamēģināt gandrīz visu. Lauva labprāt stāsta draugiem par saviem piedzīvojumiem, bet kaut ko patur arī noslēpumā. Lai arī viņa var būt nedaudz izklaidīga, viņa nekad nesāpina sev tuvos cilvēkus. Attiecībās valda emocijas un kaislības, bet, neskatoties uz strīdiem un greizsirdību, viņa tiešām mīl sev tuvos cilvēkus.

6. Lauvas ir ļoti labi draugi
Viņu bieži vien pārprot, bet viņa ir ļoti labsirdīga un uzticama, kā arī vienmēr aizstāv draugus. Lauvai piemīt mērķtiecība un pašlepnums, tiekot pāri neveiksmēm ar augstu paceltu galvu, tāpēc cilvēki vēlas būt šīs zīmes pārstāves tuvumā.

7. Lauvas viena ar otru ļoti labi saprotas
Lauvas viena otru saprot, jo apzinās gan labās, gan sliktās iezīmes. Amerikāņu dramaturgs Tenesī Viljamss ir perfekti noraksturojis Lauvas dzīvi: “Ja nogalini visus manus dēmonus, var iet bojā arī eņģeļi.” Lauvām ir vajadzīgs laiks, lai saprastu sevi un atrastu līdzsvaru. Ja viņas to paveic, tad arī citi var novērtēt viņu sarežģīto dabu.

Leontīne

Vārda Leontīne nozīme
    Leontīne ir sevī noslēgta, praktiska, labi organizēta un pacietīga. Viņa stingri stāv uz zemes un nemīl lieki fantazēt. Sāpīgi pārdzīvo neveiksmes un neizdošanās. Neaizmirst pāridarījumus un nodevību, kā arī nepakļaujas citu ietekmei, taču ir labsirdīga, līdzjūtīga un līdzcietīga. Ārkārtīgi mīl savus tuviniekus, ģimeni un draugus. Apveltīta ar lielu darba mīlestību, aktīva un kārtību mīloša. Objektīva, bet ne vienmēr pārliecināta par sevi, kā rezultātā reizēm izprovocē konfliktsituācijas. Labi pielāgojas dažādiem dzīves apstākļiem.

Lasīt tālāk ...

Mūsu mīļie sargi un palīgi Sargeņģeļi

Mūsu mīļie sargi un palīgi Sargeņģeļi. Sargeņģeļu kalendārs

Virseņģelis Mihails ir visu virseņģeļu un eņģeļu lielā pulka vadītājs, drosmes, ticības, aizstāvības, Dieva spēka un gribas paudējs, grēku nožēlošanas un piedošanas eņģelis. Atbalsta tos, kuri pilda kādu misiju. Iedveš drosmi un dod spēku cīnīties par savu mērķi. Viņš tur rokās zilas liesmas zobenu, ar kuru sargā cilvēci. Viņa krāsa ir zilā, diena- svētdiena.
Mihails kalpo Pirmajam Staram - Zilais aizsardzības un varas stars.

Lasīt tālāk ...

5 Zodiaka zīmju sievietes, kuras ir visgrūtāk aizmirst pēc šķiršanās

Viena no tām ir Lauva

Šī sieviete ir neatkarīga un emocionāli spēcīga Viņas kaislīgo un dumpiniecisko dabu ir grūti aizmirst. Turklāt, viņa ir arī neatvairāma un šarmanta, kura pat neapzināti savu vīrieti padara greizsirdīgu.

Lasīt tālāk ...

Šīs lietas sapratīs tikai Lauva ...

Lauvām var pilnībā uzticēties
Lojalitāte var likt darīt neiedomājamas lietas. Lai ko arī lūgtu, Lauvas noteikti palīdzēs un nekad nepievils – pat ja vajadzēs aprakt līķi. Uz viņām vienmēr var paļauties, neatkarīgi no tā, ko viņas par to saņems pretī.

Ietiepība būtu maigi teikts
Ja viss nerit pēc viņu plāna, Lauvas pat pirkstu nepakustinās. Vai nu viss notiks viņām pa prātam vai nenotiks vispār.

Lasīt tālāk ...

Kāpēc sieviete – Lauva ir tik lieliska draudzene

Izlasi, ar ko īpašas ir Lauvas zvaigznājā dzimušās sievietes!
Atceries, ja esi dzimusi Jūlija beigās, tev varētu būt raksturīgas arī Vēža īpašības, taču, ja esi dzimusi Augusta beigās, tad Jaunavas!

Sievietes Lauvas vēlas atrasties uzmanības centrā.
Tu esi lēmēja, kura vienmēr meklē atzinīgu novērtējumu. Cilvēki pie tevis bieži vēršas pēc padoma un plānu apstiprināšanas.

Tajā pat laikā, tu sagaidi no viņiem uzslavas. Par spīti tam, ka ārēji esi ļoti pašpārliecināta būtne, dziļi iekšienē tu vēlies, lai tu šķistu simpātiska visiem.

Lasīt tālāk ...

Būt uzmanības centrā ...

Zodiaka zīmes ir tās, kurām visvairāk patīk būt uzmanības centrā un viena no tām ir Lauva

Šī Zodiaka zīmes pārstāvji ir uzmanības guru. Visur, kur viņi dodas, saņem uzmanību, jo….
a) labi izskatās; b) šķiet interesants- ar personību; c) mirdz.

Lasīt tālāk ...

Neviens nevar dzīvot bez Lauvām

30 iemesli, kāpēc neviens nevar dzīvot bez Lauvām!
Lauvas – unikālas dabas cilvēki. Un nelaimīgi ir tie, kuru apkārtnē nav šīs zīmes pārstāvju.
Lūk, 30 iemesli kāpēc tas tā ir.

1. Viņi ir pārliecināti par sevi.
2. Viņi ir enerģijas pilni.
3. Viņi – neticami spēka un pievilcības līderi.

Lasīt tālāk ...

Patīk flirtēt :)

3 Zodiaka zīmes, kurām visvairāk patīk flirtēt ar pretējo dzimumu- īsti pavedinātāji, kur viena no tām ir Lauva

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem flirts ir tīrā spēle. Viņiem tas pat šķiet uzjautrinoši, jo abas iesaistītās puses ļoti labi saprot, ko dara. Lauva izvēlas tikai atbilstoši cienīgu partneri, līdz ar to, arī otra puse visticamāk būs eksperts flirtā. Un, šeit sākas Lauvas radošums- ko tik viņa neizdomās, lai parādītu, cik atšķirīga un īpaša, salīdzinot ar citiem, viņa ir.

Lasīt tālāk ...