Par Domātavu!

Manā Domātavā Tu vari lasīt un skatīt:

1. manas personīgās domas un secinājumus no dzīves pieredzes;
2. aizgūtus domugraudus un citātus no gudriem prātiem;
3. klausīties manas noskaņas mūziku.
4. Ezotērikas lietas

Viss atrodamais šajā Domātavā, ir izlaists caur mana skata prizmu, caur manu prātu, manu pieredzi, manu sirdi. Vēlos dalīties savā pieredzē, savā redzētajā un dzirdētajā.

Esmu dzirdējusi: kāpēc vispār tāds jāraksta?! Mana atbilde - Katram sava izvēle un manējā ir rakstīt.

Pati lasot dažādus domugraudus, pārdomāju savu dzīves gājumu, savus dzīves notikumus, kritumus, cēlumus.....kā arī apmeklējot dažādus seminārus, atsvaidzinu sen zināmas bet aizmirstas lietas, par to, kā būtu jarīkojas vai, kā labāk pieņemt to vai citu lēmumu....un pats galvenais, cik ātri pieņemt, lai laiks neiet zudumā.

Manās domās un aizgūtajos citātos nav "jaunatklātas lietas", tas viss mums apkārt ir ikdienā, notiek ar mums, redzams......bet šie domugraudi liek mums uz brīdi apstāties lielajā dzīves skrējienā un aizdomāties par to, ko patiesībā vēlamies, kā vēlamies justies, dzīvot, strādāt, mīlēt .....

Ja Tev patiešām noder manas domas, atziņas un padara Tavu dzīvi pozitīvāku, motivējošāku, piepildītāku un mērķtiecīgāku......tad jau mērķis sasniegts....un man par to prieks!

Paņem to labāko no lasītā un redzētā šeit ...... lai viss izdodas! :)

Prieks bija Tevi te redzēt un uz tikšanos citreiz :)

Padalies, ja dienasgrāmatā atradi sev ko noderīgu un tas deva Tev motivāciju kam jaunam, pozitīvam, aizraujošam, jeb vienkārši raisīja pārdomas. Padalies arī tad, ja Tev ir kāda vērtīga pieredze un vēlies tajā dalīties ar citiem :)

 

... vai vienkārši, dzerot kafiju vai tēju, nospied SĀKUMS un paklausies lapas ievadmūziku un paskaties uz fantastiskiem Norvēģijas dabasskatiem ...

Līga Uzulniece
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.