MANAS DOMAS

Vai atceries, cik bieži ir galvā iemājojusi ideja, kura pārvērtusies par tavu mērķi? Vai atceries, cik bieži esi bijis apņēmības pilns doties sava mērķa virzienā un cik bieži esi bijis gatavs padoties? Atceries, cik bieži, ejot uz mērķi, tev ceļā gadījies paklupt, nokrist un atkal celties un turpināt ceļu? Nav viegli, vaine?

Onikss (melnais) – paškontroles, iezemēšanas akmens. Iepludina dabas enerģijas, sniedz lielāku iedvesmu un nodrošina objektivitāti. Palīdz sadzirdēt un ieklausīties iekšējā balsī. Palīdz emocionālajam balansam, paškontrolei un stresa noņemšanai, kā arī kļūt neatlaidīgākam, pazemīgākam, ar labāku morāli, dziļākām domām un garīgo spēku. Attīra negatīvās emocijas.

Vēstule Latvijas onkoloģijas centra, stacionāra galvenajam ārstam.

“Vai Jūs patiešām tam ticat?” – it kā neapdomīgi izteikta frāze, bet ......

Ir pagājis tieši gads, kopš esmu zaudējusi savu mammu. Tas notika 10.08.2017. Bet līdz tam brīdim garš, kritumu, cēlumu, asaru, prieka, cerības, ticības, baiļu, izmisuma, dusmu, nezināmā garš ceļš, gandrīz divu gadu garumā.

Salasīt sevi atpakaļ pa gabaliņiem, tāds izaicinājums dzīvē var piemeklēt katru no mums un iespējams, ka jau šobrīd kāds mēģina ar šo uzdevumu tikt galā. Lai cik stipri mēs būtu, mēs tomēr kādā brīdī varam sabirt gabaliņos dažādu iemeslu pēc – smags zaudējums, vilšanās, neizdošanās.

Viņi ir izpalīdzīgi
Lauva Tev palīdzēs, kad tava karaļvalsts kritīs, viņš būs Tavs atbalsts grūtā brīdī. Viņš darīs visu iespējamo un tas nozīmē, ka sevi viņš atstās otrajā plānā. Ja Lauva Tev regulāri izsaka komplimentus, tas nozīmē, ka vismaz daļu no tiem viņš vēlētos saņemt arī atpakaļ.

Esmu Džo Dispenza grāmatas "Tu esi placebo" lasīšanas procesā. Ik pa laikam, lasot grāmatu, es pasvītoju/atzīmēju man svarīgas rindas, domas, atziņas, kuras man liekas īpaši ievērības cienīgas. Ja nu tas noder arī Tev!

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.