MANAS DOMAS

Revīzija, jeb zirnekļu tīkli

Ik pa laikam pienāk tas laiks, kad ļoti nepieciešama "revīzija" tavā dzīvē. Ir nepieciešams pārskatīt prioritātes, vajadzības, lietas, cilvēkus, notikumus, rezultātus... kad jāieskatās savā visdziļakajā būtībā, vistalākajā sirds un prāta kaktiņā un jāizdara secinājumi un jāpieņem būtiski lēmumi....

Ikdiena lido vēja spārniem, aizrauj tevi darbos, domās un notikumos un tu nepamani, pa kuru laiku esi tajā visā sapinies kā "zirnekļu tīklos". Tu iespējams jūti diskomfortu un nekādi nesaproti no kurienes tas radies. Tu sāc eksistēt tajā visā un nespēj rast atbildi - kāpēc tā jūtos?!

Un te nu ir tas moments, kad tev ļoti nepieciešamas TAVAS PIECAS MINŪTES, tavs LAIKS, tavs STOP.

Šis laiks ir tev, lai padomātu, pavērotu, izprastu, kas ir radies lieks tavā dzīvē, tavā ikdienā. Tas attiecas ne tikai uz tavu skapi, tavu darba galdu, tas attiecas uz taviem sociālajiem tīkliem un tur esošo informāciju, uz tavu telefona grāmatiņu, uz tavu darba vietu, uz taviem mērķiem, uz taviem draugiem un paziņām. Jā, jā arī uz draugiem un paziņām .... tu nepārkausījies.

Iztīrot visu lieko tu atbrīvosi vietu no "zirnekļu tīkliem" gaismai, svaigam gaisam, jauniem mērķiem, vētīgām atziņām, jauniem draugiem un paziņām un savā dzīvē ienesīsi jaunas vēsmas.

Zinu, ka grūti nospiest pogu DELETE gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. To var izdarīt tikai apņēmības pilns cilvēks un tas ir to vērts!

Tajā brīdī tu iegūsti neticamu vieglumu, esi gatavs jauniem izaicinājumiem, gatavs izvirzīt un sasniegt jaunus mērķus, raisās domas, esi apņēmības pilns. Šī sajūta ceļ tevi spārnos!

.... un nu tu esi pamanījis un sapratis cik daudz lieka, nevajadzīga bija tavā ikdienā, tavā dzīvē.... nu re ... kļuva vieglāk un "mugura iztaisnojās" un tagad tu spēj brīvāk elpot un tavā sejā parādās smaids un noskaņojums ir lielisks!

Ja tev izdevās tikt vaļā no "zirnekļu tīkliem", tad tas ir lieliski! :)

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.