MANAS DOMAS

Labdarības jomā vērojama "konkurence"

Šis apgalvojums vēl pirms kāda laika man likās nesavienojams ar vārdu "Labdarība", toties jau uz šodienu varu pat apgalvot, ka tā ir un tas mani ir pamatīgi izbrīnijis.

Es saprastu, ka uzņēmējdarbībā, sportā (sacensība), citās jomās, bet nu ne labdarības jomā .... nu nē....

Diemžēl, dzirdot, jeb tiekoties ar tiem, kuri darbojas labdarībā, arvien vairāk tas liek sevi manīt un ir dzirdams: kāds nokopēs manas idejas, kurš būs pirmais uz plakāta, kura logo būs lielāks, kura vārds būs pieminēts pirmais......mjāaaa.......traki Jums, kuriem tas ir tas pats svarīgākais.

Domāju, ka pats galvenais ir tas, kam / kā / kad radīt prieku, sniegt palīdzību un atbalstīt, bet ne jau kurš ir pamanāmāks.....

Man nekad man bijis problēma padalīties ar savu pieredzi, viedokli, domām. Esmu pat ieteikusi kādus no saviem paveiktajiem projektiem realizēt arī citur, jo prieka nekad nevar būt par daudz.

Ticiet man, neviena no labdarības biedrībām nekādu JAUNU RITENI NEIZDOMĀS! Pasaulē visādi projekti jau ir bijuši un mums būtu ar lielāko degsmi un prieku jāpaņem veiksmīgākās idejas un jāiedzīvina savās biedrībās un caur tām jāmāk sniegt prieks un atbalsts citiem.

Ja Jums ir svarīga konkurence, tad padomājiet vai Labdarības joma ir īstā vieta, kurā darboties ikdienā!

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.