MANAS DOMAS

Šīs lietas sapratīs tikai Lauva

Lauvām var pilnībā uzticēties
Lojalitāte var likt darīt neiedomājamas lietas. Lai ko arī lūgtu, Lauvas noteikti palīdzēs un nekad nepievils – pat ja vajadzēs aprakt līķi. Uz viņām vienmēr var paļauties, neatkarīgi no tā, ko viņas par to saņems pretī.

Ietiepība būtu maigi teikts
Ja viss nerit pēc viņu plāna, Lauvas pat pirkstu nepakustinās. Vai nu viss notiks viņām pa prātam vai nenotiks vispār.

Ar Lauvām ir jautri – viņu labajās dienās
Sirds dziļumos viņas ir bērnišķīgas un tāpēc vienmēr meklē jautrību. Kad Lauvām ir labs garastāvoklis, viņas atgādina pārējiem, cik jautra, vienkārša un lieliska var būt dzīve. Tāpēc daudziem viņas patīk. Turpretī, kad viņas ir nomāktas, tad arī negatīvisms iet plašumā.

Likt Lauvai nomierināties ir milzīga kļūda
Visiem zināms, ka lauvas ir viegli aizkaitināmas, taču nekas nav kaitinošāks kā likt viņām nomierināties vai arī apgalvot, ka viņas no mušas uzpūš ziloni. Lauvām vienkārši ir jāatbrīvo emocijas, un pēc piecām minūtēm viss būs kārtībā. Viņas to spēj paveikt, lai arī pašas nezina, kā.

Neskatoties uz šķietami vēso attieksmi, Lauvas patiesībā ir īstas romantiķes
Lai arī Lauvas šķiet augstprātīgas, zem šīs ārienes slēpjas ļoti romantiski cilvēki, kas tic mūžīgajai mīlestībai un apveltīs savu otro pusīti ar mīlestības apliecinājumiem un dāvanām. Lauvas darīs visu mīļoto cilvēku dēļ, un tikai tie, kas ir tiešām cienīgi šīs mīlestības, spēj ieraudzīt Lauvu zelta sirdi.

Pašpārliecība tikai no ārpuses
Lai arī Lauvas šķiet ļoti pašpārliecinātas un augstprātīgas, patiesībā tie ir cilvēki, kuriem nepārtraukti ir vajadzīgs iedrošinājums, lai atbrīvotos no nedrošības par sevi. Tāpēc viņām ir vajadzīgi komplimenti. Tas, kas notiek galvā, nevienam nav jārāda, bet tie, kas ir vistuvāk, zina, ka Lauvām ir vajadzīga uzmanība, lai varētu turpināt iesākto.

Kā ir ar Tevi, Lauva? :)

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.