MANAS DOMAS

Vai patiešām vēlies padoties?

Vai atceries, cik bieži ir galvā iemājojusi ideja, kura pārvērtusies par tavu mērķi? Vai atceries, cik bieži esi bijis apņēmības pilns doties sava mērķa virzienā un cik bieži esi bijis gatavs padoties? Atceries, cik bieži, ejot uz mērķi, tev ceļā gadījies paklupt, nokrist un atkal celties un turpināt ceļu? Nav viegli, vaine?

Tam visam ir iemesls! Ir nepieciešama motivācija, parliecība, apņemšanās, ka viss izdosies un galvenais ticība. Un arī tad pienāk tie brīži, kad pārliecība zūd, kā arī sāc apšaubīt pats sevi, savas spējas. Liekas, ka par velti esi sācis iet pretī mērķim, jo to neizdosies piepildīt.

Tā nav! Nebaidies! Tu neesi viens, kuram tā liekas un kurā iezogas šādas domas. Ej droši uz savu mērķi! Jā, tu vari paklupt, pakrist, apdedzināties un tas ir normāli. Jā, tev var likties, ka jau tūlīt padosies, jo vairs nav nedz spēka, nedz vēlēšanās turpināt, bet tad atkal kāds nemanāms spēks tevi ceļ kājās un tu atkal turpini savu iesākto ceļu.

Ir arī tādi brīži, kad tev nepieciešama neliela atelpa, lai sakārtotu domas, izvērtētu nākamo soli, virzienu un jau ar jaunu spēku dotos pretī mērķim. Kadreiz šis brīdis dod atziņu, ka tomēr mērķis nav tā vērts, lai turpinātu soļot tā virzienā. Tad nākas pieņemt lēmumu, bet galvenais - godīgu priekš sevis.

Atceries, ka nevienam citam tu neesi parādā šo atzīšanos, kā vienīgi sev. Sākumā jābūt godīgam pret sevi, tikai tad viss taps skaidrs. Iespējams, ka pat būsi sev pateicīgs par šo lēmumu, bet to tu sapratīsi tikai nākotnē.

Ja tomēr esi bijis godīgs pret sevi un esi nolēmis turpināt soļot sava mērķa virzienā, tad dari to ar pārliecību, apņēmību, atvērtu prātu un no sirds. Nesatraucies, ja nāksies ceļa sastapt cilvēkus, kuri ar skauģa aci tevi vēros un turēs īkšķi par katru tavu nākamo kritienu, padošanos un neizdošanos. Jā, no tā neizbēgt, bet tas tevi tikai stiprinās un dos jaunu spēku nepadoties.

Tici sev, soļo ar pārliecību, lasi "ceļazīmes", klausi intuīcijai, vēro, izvērtē, pārliecinies, nebaidies pakrist un obligāti celies augšā un dari visu, lai piepildītu savus mērķus. Nepadodies, pat, ja paliek neizturami grūti un trūkst pacietības .... paņem uz mirkli atpūtas brīdi un dodies tālāk.

Tev viss izdosies ... un pat labāk, kā biji domājis! Tici sev!

 

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

 

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.