MANAS DOMAS

Par iekšējo "uzvilkto atsperi"

Cik sevi atceros, vienmēr manī ir bijusi vēlme visu kontrolēt un šo sajūtu nekādi neizdodas mazināt, izskaust, mainīt. Prāts vienmēr analizē, nespēj atslābināties un ļauties plūsmai. Bieži vien tas ir ļoti nogurdinoši un sajūtas ir tādas, kā "uzvilktai atsperei". Lai kā esmu mēģinājusi sevi pierunāt mainīties šajā ziņā, nekas nav izdevies.

Pirms kāda brīža nolēmu doties uz Yogas nodarbībām un pamēģināt tādejādi mainīt sevi, savu iekšējo pasauli, savu domu plūsmu. Nebiju pārliecināta, ka tas ko manī mainīs un liks sajusties kaut nedaudz labāk. Tomēr, sev par pārsteigumu, tas nostrādāja jau pirmajā reizē. Noteikti, ka ne uz visiem 100%, bet nostrādāja. Mēģināju ieklausīties sevī, atslēgties no ikdienas domām par darbu un citām risināmām lietām, kuras ikdienā nemitīgi joņo pa galvu.

Manī pamazām iestājās neticams miers, par ko pati biju ļoti izbrīnīta, jo domāju, ka man tas nekad neizdosies. Katru nodarbību mācos arvien vairāk koncentrēties uz sevi, savu iekšējo pasauli un mieru. Nodarbību laikā esmu pamanījusi, ka ikdienas domas, kas virpuļo nemitīgi, pazūd un "uzvilktā atspere" sāk atslābt. Šādas sajūtas man ir jaunas, jo patiešām neticēju, ka tas ir iespējams.

Kaut kas tajā visā ir un mani tas saista, jo domu sakārtošana, iekšējās pasaules miers ir ļoti svarīgs, lai es varētu iekdienā darīt savu Sirds Darbu un tādejādi palīdzēt citiem. Nebiju domājusi, ka pēc nodarbības domāšu jau par nākamo. Tas man pašai ir pārsteigums.

Varbūt arī Tev ir pienācis laiks pamēģināt šādu pieeju, lai Tava iekšējā "uzvilktā atspere" nedaudz atslābtu, vai atslābtu pavisam un tādejādi Tevī sakārtotos arī domas un uzlabotos pašsajūta.

Ja mana pieredze, nesen uzsātot Yogas nodarbības, palīdzēs Tev, tad šis mazais pieredzes raksts bija tā vērts!

#ligasdomatava

 

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

 

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.