SOCIĀLO PROJEKTU VADĪBA

Ja Tev ir ideja par kādu sociālās jomas projektu, bet nezini kā to iesākt, kāda ir projekta gaitas secība, kas ir darāms, lai no idejas nonāktu līdz mērķim, nākšu Tev palīgā*. Projektu vadībā ir svarīga galvenā mērķa noteikšana, plānošana, prioritāšu izvērtēšana, visas nepieciešamās informācijas apzināšana un citas lietas.

Ikdienā mērķtiecīgi darbojos sociālajā jomā jau vairāk, kā 17 gadus un vadu sociālos projektus gan Latvijā, gan ārpus Latvijas, no mērķa izvirzīšanas līdz mērķa sasniegšanai. Ir iegūta pieredze daudz un dažādās jomās (lietvedība, grāmatvedība, projektu vadība, vidējo un mazo uzņēmumu administrēšana, juridiskā joma, dizains, mājas lapu veidošanas un administrēšanas joma, mārketings), kas palīdz sasniegt šos mērķus. Kā arī sadarbojos ar valsts un pašvaldības institūcijām.

Ja esi iesācējs šajā jomā un nepieciešamas konsultācijas, lai saprastu savas idejas "kopējo bildi", izvērtētu savas iespējas un to, vai mērķis ir "paceļams", nāc ciemos un izrunāsim Tavu skatījumu, vadoties no manas pieredzes. Iespējams, ka vēlies pat dibināt pats savu labdarības biedrību, tad Tev noteikti ir jāzin ABC, kā arī plusi un mīnusi, lai to darītu.

Mani projekti ikdienā: www.nsus.lv, www.engelapasts.lv, www.socialaszinas.lv, www.saimesnams.lv, www.alba.org.lv, kā arī sociālie projekti Lielbritānijā un Francijā. Esmu izveidojusi un administrēju vairāk kā 10 dažādu projektu Facebook lapas. Kopumā realizēti vairāk, kā 200 sociālie projekti.

Ceļš uz mērķiem nebūt nav gluds, bet, ja dari ar aizrautību, neatlaidību un mīlestību, tad viss izdosies! Tikai atceries, ka gatavas receptes nav un nebūs, kā arī visi lēmumi tāpat būs Tavā ziņā!


Palīdzība:
=> Konsultācija - saruna 30,00 EUR/1h
=> Biedrības reģistrācijas (UR) dokumentācijas sagatavošana 30,00 EUR
=> Mājas lapas izstrāde (skatīt detalizētu informāciju)

 

Līga Uzulniece
sociālo projektu vadības konsultante
Mob.: 26667444
E-pasts: domatava@domatava.lv

fb poga
linkedin poga

bilde02.png

Stāsts no manas pieredzes.

Saņemot telefona zvanus vai e-pastus ar jautājumu: "Līga, kā tu domā, ja es gribētu darīt to un to, kā man rīkoties?", ar savu pieredzi, 3 gadu laikā, esmu dalījusies Kurzemē, Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Rīgas reģionā, kā arī konsultējusi tautiešus Dānijā, Norvēģijā, ASV, Lielbritānijā, Īrijā un citur.

Esmu saņēmusi arī atgriezenisko saiti, jo kāda saruna ir vainagojusies ar paveiktiem projektiem, bet kādā citā gadījumā cilvēks ir uz laiku atlicis savu vēlēšanos piepildīt mērķus, jo pēc sarunas sapratis, ka nav bijis īsti gatavs tam, kas to sagaida, ja sāks darboties sociālajā jomā.

Kādās citās sarunās esmu saņēmusi arī "Paldies" par to, ka esmu ar saviem stāstiem un pieredzi iedvesmojusi un iedrošinājusi spert soli tuvāk labajiem darbiem.

Pēc sarunām nav sliktu vai labu rezultātu, ir vienkārši rezultāti. Kādam tā ir skola un izpratne tomēr meklēt sevi citā jomā, kādam savukārt tieši tas, ko viņš ir gribējis. Un abejādi mērķis ir sasniegts!

* Konsultācija - saruna 30,00 EUR/1h
* Biedrības reģistrācijas dokumentācijas sagatavošana (bez iesniegšanas UR) 30,00 EUR
Priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu.
Iespējama arī Skype konsultācija/saruna. Pirms konsultācijas pārliecinieties, ka Jums ir stabils interneta pieslēgums.
Pašnodarbināta persona, mikrouzņēmuma nodokļa maksātāja

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

© Līgas Domātava. Visas tiesības paturētas.