MANAS DOMAS

Kas ir Reiki?

Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē.

Šobrīd, mūsdienu steigas un stresa pilnajā dzīvē, tam ir būtiska nozīme labas pašsajūtas saglabāšanā un nostiprināšanā. Vienlaicīgi Reiki ir arī garīgās izaugsmes ceļš, kuru ejot mēs iepazīstam gan sevi, gan Visuma vienotības Dievišķos likumus.

Reiki terapijas, kādu to pazīstam šodien, pamatlicējs ir japāņu skolotājs Dr. Mikao Usui (15.08.1865. - 9.03.1926.), kas bija pirmais Reiki skolotājs un veltīja visu savu dzīvi Reiki mācības izveidei un attīstībai. Sākdams strādāt ar šo enerģiju, viņš deva tai nosaukumu "Reiki", kas nozīmē: Rei - gaisma, Dieva svētība, atbilde uz lūgšanu, un ki - dzīvības enerģija.

Dr. Mikao Usui sapnis bija Reiki nestais miers un harmonija uz visas Zemes. Šobrīd tas īstenojas – tūkstošiem cilvēku iet šo ceļu, praktizējot Reiki visā pasaulē.

Kā darbojas Reiki?

Tāpat kā kādreiz cilvēki nepazina elektrību un bijās no zibens kā no Dievu dusmām, bet šodien mēs vairs nevaram iedomāties savu dzīvi bez elektrības, tāpat ir arī ar smalko enerģiju pasauli - cilvēces attīstībā ir pienācis brīdis, kad neredzamās, smalkās enerģijas un Visuma likumi ienāk cilvēku apziņā kā pašas par sevi saprotamas lietas.

Visumā viss ir vienots. Tāpat kā no Saules staro siltums un gaisma, tā arī mūsu organismā plūst enerģija, kas uztur mūsu dzīvotspēju. Saņemot un atdodot enerģiju, mēs saistāmies ar visu apkārtējo. Jo vairāk ir pozitīvās enerģijas un dziļāk esam ieslēgušies apmaiņas procesā un vienotāki ar visu, jo veselāki un harmoniskāki esam.

Fiziskais ķermenis, par kura veselības stāvokli parasti ir runa, patiesībā ir tikai daļa no cilvēka ļoti komplicētā organisma. Reiki terapija ir holistiska terapija, t.i. tā dziedina cilvēka organismu kā vienotu veselumu, kurā ir radušās problēmas tieši enerģijas plūsmas traucējumu dēļ. Iemesli var būt ļoti dažādi, taču pamatā fiziskajām slimībām ir t.s. “bloki” enerģijas plūsmas ceļā. Ja cilvēka organisms ir novājināts un slimība “materializējusies” fiziskajā ķermenī, tad Reiki enerģijas plūsma, kas plūst caur Reiki dziednieku (pamatā caur viņa rokām Reiki seansa laikā), atjauno organisma dabīgās spējas pašatveseļoties, attīra organismu no negatīvajām enerģijām un atjauno organisma funkcijas.

Iedarbojoties visos līmeņos - fiziskajā, emociju, domu un gara līmenī, Reiki enerģija stiprina pozitīvo domāšanu, stiprina garu, atjauno ticību un pārliecību par sevi un saviem panākumiem. Reiki palīdz atvērties dzīvei un ar prieku un pateicību pilnībā izbaudīt katru mirkli, kas mums dots.

Reiki ļauj izprast visa notiekošā nozīmi un jēgu, paplašina apziņu un palīdz apzināties sevi kā garīgu būtni, kas gūst cilvēcisku pieredzi uz Zemes.

Reiki praktiskais pielietojums

Reiki palīdzība ir neierobežota. Vispirmām kārtām Reiki atjauno organisma spēkus, stiprina imūnsistēmu, nervu sistēmu, uzlabo vielmaiņu, attīra organismu no sārņiem, toksīniem, sakārto cilvēka emocionālo un domu pasauli – samazina stresu, uzlabo darba spējas, miegu, dziedina pat senas emocionālas un fiziskas traumas. Pieaugot pozitīvās enerģijas daudzumam, slimības atkāpjas.

Reiki terapija lieliski palīdz atveseļoties pēc operācijām, zāļu kūrēm, apstarošanām. Ir gadījumi, ka Reiki dziednieka palīdzību meklē cilvēki, kam tradicionālā medicīna vairs nespēj dot cerību. Tā kā Reiki enerģija ir pozitīva beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsma, tā sniedz cilvēkam palīdzību visos līmeņos. Dziedinās un cilvēka apziņai atklājas slimības patiesie cēloņi - pozitīvas ticības trūkums un negatīvo enerģiju uzkrājumi. Vienreiz izstrādāts, šis cēlonis vairs neatkārtojas, ja cilvēks ir izpratis tā rašanās iemeslu garīgajā līmenī – nostiprinājis pozitīvu ticību un domāšanu. Ir harmonizējušās dzīvības enerģijas plūsmas, cilvēks ir pavirzījies par soli savā garīgās attīstības ceļā.

Ar Reiki palīdzību var izprast un atrisināt sarežģītas situācijas savā dzīvē, sakārtot samezglojušās attiecības, sasniegt iecerētos sapņus. Reiki atraisa cilvēka radošo potenciālu, palīdz atklāt un izpaust vēl neapjaustās spējas un slēptos talantus. Reiki prakse dod cilvēkam iespēju kļūt pašam par savas dzīves veidotāju un noteicēju visās jomās.

Kopā ar Reiki mūsu dzīvē ienāk vairāk dzīvesprieka, veiksmes, panākumu, sirdsgudrības – vairāk mīlestības pret sevi un visu dzīvo.

 

Informācijas avots

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2022. Mājas lapu izveidoja: LUOffice