MANAS DOMAS

Tuvāk sev. Reiki

Brīdī, kad dzīve griežas kājām gaisā, ir haoss, nespēja atrast mieru un harmoniju, nonākam pie sliekšņa, kad jāsāk sevi iepazīt vai jāturpina sevi iepazīt. Katram no mums tādi brīži dzīvē ir un bez tiem neiztikt. Kāds pārbīda mēbeles, kāds maina dzīvesvietu, kāds maina darbu, kāds cits bēg no sevis ..... bet tā nav izeja.

Ir jāapstājas un jāiepazīst sevi, savas sajūtas, izjūtas, vēlmes, nepatikas. Tikai tad ir iespējams mainīt esošo haosu pret sakārtotību un iekšējā miera sajūtu. Kā arī neizbēgami nepieciešama pacietība, koncentrēšanās, vēlme sevi iepazīt arvien vairāk.

Es "sevi mācos" jau vairāk, kā 10 gadi. Caur dažādām tehnikām, dabu, dažādiem satiktiem cilvēkiem, caur raibu raibiem ikdienas mirkļiem. Mācos saprast, ko saka mans ķermenis katrā konkrētā brīdī, kātrā konkrētā situācijā. Ir signāli, kurus neapšaubāmi atpazīstu, saprotu, izprotu un spēju laicīgi rīkoties, lai justos labi. Savukārt ir tādi signāli, sajūtas, kurus vēl neizprotu un tāpēc nolēmu iepazīties un izzināt ar Reiki.

Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē.

Visu pirms ir jāizprot un jāsakārto sevi, lai jau nākotnē var palīdzēt citiem, ko ikdienā daru caur savu SirdsDarbu. Visam jāatrod balanss un tikai tā būs iespēja virzīties uz priekšu, uz saviem mērķiem un realizēt savus sapņus.

Vienmēr meklē to, kas Tevi uzrunā, kas aizrauj, kas liek virzīries uz priekšu. Apstājoties, Tu ej atpakaļ.....

 

Visu pirms es esmu pati sev un tikai tad pasaulei!

 

Stāsta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

 

LigaReiki

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2022. Mājas lapu izveidoja: LUOffice