Brīdī, kad dzīve griežas kājām gaisā, ir haoss, nespēja atrast mieru un harmoniju, nonākam pie sliekšņa, kad jāsāk sevi iepazīt vai jāturpina sevi iepazīt. Katram no mums tādi brīži dzīvē ir un bez tiem neiztikt. Kāds pārbīda mēbeles, kāds maina dzīvesvietu, kāds maina darbu, kāds cits bēg no sevis ..... bet tā nav izeja.

Pieci Reiki Principi padarīs Tavu ikdienu un dzīvi labāku, piepildītāku, harmoniskāku. Katru dienu sāc ar tiem un esi harmonijā ar sevi.

Saknes jeb pamata čakra
Atrašanās vieta: mugurkaula pamatne
Krāsa: sarkana (sekundārā krāsa ir melna)
Elements: zeme

Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē.

„Gassē” Japānu valodā nozīmē „Divas rokas ejošas kopā” Lai izpildītu meditāciju Gasse saliekiet rokas kopā (plaulstas) prētī pašam sirds centram. Meistare Ogava iesaka izvietot rokas tā, lai, kad Jūs veicat izelpu, gaiss, kas nāk no deguna viegli skartos pirkstu galiņus. Tas palīdz izvēlēties pareizo augstumu, kurā nepieciešams turēt rokas.

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2022. Mājas lapu izveidoja: LUOffice