MANAS DOMAS

Izjūti caur sevi savu "pareizo ceļu"

Dzīvē pienāk tas brīdis, kad caur mani izšalc doma, kā bulta un es saprotu, ka esmu tur, kur gribu būt, ka nodarbojos ar to, kas man patīk un dara mani piepildītu .... Tā sajūta iespējams ir tikai reizi mūžā, bet tā ir pamatīga, patiesa, paliekoša un tajā nav šaubīšanās, nav "bet", nav "varbūt", tajā jūtama pilnība.....

Esmu dzīvē darījusi daudz dažādas lietas, krājusi pieredzi, mācījusies, pieņēmusi dažus pareizus un daudz galīgi nepareizus lēmumus, kļūdījusies, klupusi un kritusi un cēlusies atkal kājās, esmu bijusi gatava padoties bet tomēr nepadevusies un daudz šaustījusi sevi - vai daru to, ko vēlos, vai man patīk tas ko daru, vai tā vēlos turpināt....

Ir cilvēki, kuri iespējams nekad sevi tā arī neatrod. Neatrod savu "es", neatrod piepildījumu un harmoniju. Viņi mētājas savos sapņos un mērķu izvēlēs un tā arī līdz galam tos nespēj izsapņot un realizēt. Visu laiku rodas tāda, kā nepabeigtības sajūta..... Es izjutu caur sevi savu "pareizo ceļu" un to izjūtu joprojām. Es neko nevēlētos mainīt savā dzīvē pirms šodienas, jo tikai tā iemesla pēc, kā man ir bijis, tikai tā pēc es esmu te, kur esmu un esmu par to pateicīga ..... Viss, kas bijis manā dzīvē līdz šim, ir bijusi lieliska "skola", caur to esmu mācīta un mācīta un esmu radusi atbildes uz jautājumu "kāpēc?".

Ja kāds jautājums netika atbildēts, tad tā tam bija jābūt un pie tā vairs nav jākavējas. Manā dzīvē ir ienākuši cilvēki, palikuši cilvēki un no tās aizgājuši cilvēki ..... un katrs no viņiem ir nesis kādu vēstījumu un mācību stundu, par ko esmu viņiem pateicīga.

Tikai caur viņiem esmu nonākusi pie tām atbildēm un sajūtām, kuras man ir šodien. Iespējams, ka tieši viņi manī ir radījuši to neizsīkstošo vēlmi tiekties uz mērķiem, piepildīt savus sapņus un nepadoties. Pateicoties viņiem esmu sapratusi, ko savā dzīvē vēlos un ko vairs nekad nevēlos. Arī šī brīža notikumi un cilvēki ap mani man ko stāsta un māca. Iespējams, ka to sapratīšu tikai pēc kāda laika .... un tad viss taps skaidrs, ka bija nepieciešams, svarīgs, pamācošs un jaunu atziņu vērts un atkal būšu par to pateicīga.

Cilvēki un notikumi manā dzīvē NAV NEJAUŠĪBA .....

Izjūti arī Tu savu "pareizo ceļu" un esi piepildīts un pateicīgs .....

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava