MANAS DOMAS

Aizver acis un tagad iedomājies smaidīgu žirafi, kura lūr gar stūri, piemiedz tev ar aci. Ahā, pasmaidīji un jau esi to pamanijis?

Ikdienā esam pieraduši, ka vārdu investīcija asociējam tikai ar biznesu - ar naudas investēšanu. Kā arī vārdu budžets lietojam tikai finansu sakarā. Tajā pat laikā nepadomājam, ka arī laika investīcija ir tāda pati, līdzvērtīga, ja pat ne svarīgāka par naudu.

Kad pirmo reizi dzirdēju šo instrumentu, tas uzrunāja ar īpašu skanējumu, noskaņas radīšanu, savu noskaņas dziļumu. Ja man tagad būtu tās sajūtas jāapraksta vārdos, es to nespēju. Tas ir jāizjūt caur sevi. Aizverot acis rodas vēl citādas izjūtas, dzirdot šī instrumenta skanēšnu.

Sievietei strīds ir iespēja izpaust savas emocijas, bet priekš vīrieša strīds ir cīņa par viedokli. Mēs esam dažādi domājoši, jūtoši un dažādi arī paužam sevi. Pieaugušo cilvēku pasaulē no strīdiem nebaidās un arī no krīzēm nebaidās. Baidās no tā, ka blakus būs cilvēks, kuram nepietiks brieduma iziet cauri strīdiem, krīzēm un grūtībām.

Es šo visu nesapratu. Vienkārši vēl nebija īstais laiks. Nebija tas viedums. Un tad viss top skaidrs. Skaidrs, kā jebkad. Īstie vārdi, domas, atziņas, īstajā laikā, kad tām ir vieta un nepieciešamība. Viss tad, kad tas ir nepieciešams augšanai, sevis izzināšanai un izprašanai. - Līga Uzulniece Bokuma

Japānā kāda leģenda vēsta - kad cilvēka dvēselīte dodas uz debesīm, Dievs dāvina viņam logu, no kura dvēselīte var redzēt savus mīļos un tuvos cilvēkus, kuri palikuši uz zemes. Uz palodzes stāv ziediņš un uz ziediņa zariņa ir zvaniņš.

Paldies, ka Tu esi! Viena no spēcīgākajām frāzēm, kas var izmainīt apziņu un cilvēka dzīvi, var dziedināt, augšāmcelt un izglābt no nāves. Vislaimīgākie bērni izaug ģimenē, kurā tiem no sirds saka: “Es Tevi mīlu! Paldies, ka Tu esi!” Pēc tam viņi kļūst par laimīgiem pieaugušajiem ar veselīgu pašazpiņu. Un šo pašu saka saviem bērniem.

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice