MANAS DOMAS

Vakardien ieguvu savā īpašumā Ilutas Repules grāmatu - Psihosomatika. Kad ķermenis rāda par ko dvēsele raud. Grāmatu sevis izzināšanai, lai atrastu atbildes uz sen seniem jautājumiem - kāpēc tieši tā un ne savādāk.

Mums visiem ir viena kopēja problēma – tā ir reaģēšana uz dzīvi. Cilvēks nevis izdzīvo dzīvi, bet reaģē uz to ar veciem uzvedības šabloniem. Pavērojiet sevi un paskatieties, kā jūs reaģējāt tad, kad jums bija 5 gadi un kā jūs reaģējat tagad. Ir daudz kas mainījies?

Ir svarīgi, lai katrs, kurš vēlas, spēj apzināties to, ka mūsu ķermenī nekas nenotiek vienkārši tāpat. Jebkurš mūsu simptoms – tā ir bioloģiska programma, kura pakļaujas noteiktiem likumiem un noris saskaņā ar stingriem noteikumiem. Tas nozīmē, ka ķermenis zina, ko tas dara. Ir konkrēts moments, kad programma tiek ieslēgta un simptoms (liekais svars) sāk attīstīties.

Kādu nakti cilvēks redzēja sapni - viņš pastaigājās gar jūras krastu un viņam līdzās bija Sargeņģelis.
“Gribi, parādīšu tavu dzīvi?” - Sargeņģelis vaicāja.
“Gribu!”- atbildēja cilvēks.

Katru reizi, kad kāds vai kaut kas nodara tev sāpes, nesteidz dusmoties. Tu savas sāpes esi izlūdzies Visumam. Neapzināti tu pats tās esi pievilcis. Sāpju nodarītājs ir tikai marionete, kuru tu pats vadi.

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava