MANAS DOMAS

Mans pirmais lidojums Gaisa Balonā

Cik vērtīgi ir dzīvē saprast, ka savus Sapņus nevajag un nedrīkst atlikt!

Ja Tev ir kāds sapnis, kas neliek mieru, tad dzīve noteikti dos iespējas to realizēt. Bet Tev gan būs jāspēj  Sapņa labā pieņemt svarīgi lēmumi, jāuzņemas atbildība un jāklausa intuīcijai. Citādi nekas nesanāks.

Tieši tāpat notika ar mani. Sen, sen bija jāpieņem lēmums organizēt Gaisa balonu festivāls bērnu nama bērniem un līdz ar to es iepazinos ar gaisa balonu pasauli. Un tieši tajā brīdi sapratu, ka vēlos kādreiz ar Gaisa balonu pacelties debesīs arī pati.

Pagāja vairāki gadi, tika atlikts sapnis un darīts kas cits. Bet .... pienāca tas mirklis, kad paklausīju intuīcijai, pieņēmu neatgriezeniskus lēmumus, uzņēmos atbildību par savu dzīvi un notikumiem tajā pati un skat, savā dzimšanasdienā 12.08.2023. pirmo reizi pacēlos debesīs ar Gaisa Balonu.

Sajūtas neaprakstāmas, nereālas, pat vārdiem neizskaidrojamas. Sākumā vēl bija sajūta, ka esmu gaisa balonā, bet pēc kādām 10 minūtēm palika viegla, gaisīga un baudpilna sajūta. Nekādu baiļu, fobiju, domu.....tikai lidojums, saulriets, vējš, miers.

Beidzot esmu Gaisā!

Tieši tas kas man bija nepieciešams, sākot manu Jauno Gadu. Tāds gaisīguma, viegluma, baudījuma, apmierinājuma, lepnuma par sevi mirklis. Mirklis vairāk, kā stundas garumā. Jāsaka pat vairāk, piedzīvojums kas mani tagad ir aizrāvis un es to noteikti atkal atkārtošu. Tikai pirmās sajūtas ir un paliks vienmēr tādas, kā bija. Neatkārtojamas. Kā arī secinājums, ka neko vairs nekad neatlikšu, ja reiz vēlēšos piepildīt.

Patiesībā, Gaisa Balons ir kā Dzīve!

Tavā Gaisa Balona grozā, ceļojuma laikā iekāpj cilvēki, ar viņiem notiek ceļojums, izjusts piedzīvojums un tad viņi izkāpj. Tu pasaki paldies par iespēju izbaudīt šo ceļojumu kopā un dodies tālāk. Kāds no ceļa biedriem Tev ir bijusi laba skola un pieredze, kāds ne tik laba, bet tomēr pieredze. Tieši tāpat, kā dzīvē.

Tavā Gaisa Balonā iekāps un izkāps cilvēki un katrs no viņiem ienesīs kādas sajūtas, izjūtas, atziņas, un mācību stundas. Tāpēc jau tas ir interesanti, visas dzīves garumā.

Tieši tāpēc, baudi dzīvi, sava gaisa balona lidojumu un pieņem sev svarīgus lēmumus, klausot intuīcijai, sajūtām, izjūtām. Tikai tu esi atbildīga par visu, ko Tu pieļauj vai nepieļauj savā dzīvē. Tikai Tu zini, kā Tev ir labāk un kā vēlies baudīt dzīvi.

 

Esi Laimīga savā Gaisa Balonā!

 

Stāsta autore, Selderu Grāfiene

Li paraksts krasa02

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice