MANAS DOMAS

Jābūt pateicīgai par klusumu

Ja Tavā dzīvē šobrīd ir iestājies klusums, nesatraucies. Tā mēdz būt. Kāds sauc to par klusumu, kāds par radošo krīzi, kāds par - mūza devās atvaļinājumā. Tā patiešām notiek. Kādam biežāk, kādam retāk, bet tas skar visus.

Tam visam ir savs iemesls. Manā dzīvē šādi klusuma periodi ir bijuši vairāki. Pirmās reizes tas mani uztrauca, domāju, ka tā tam nav jābūt, tas galīgi nav labi. Katru dienu prātā skanēja viens un tas pats jautājums "kas ar mani notiek?" Un atbildes nebija. Tas radīja trauksmi un negulētas naktis. Kā tas var notikt ar mani, ja visu laiku esmu bijusi aktīva darbos, domās ... kā vāvere ritenī.

Cilvēkiem, kuri ir ikdienā ļoti aktīvi, šāds klusums ir biedējošs un izsit no līdzsvara. Gribās tik pat aktīvi darboties bez apstājas, bet  .......

Un te pienāk tas brīdis, kad viedums dara savu un Tu sāc izprast klusuma nozīmi savā dzīvē. Izrādās, ka tas ir pat nepieciešams. Jāsakārto domas, jāuzdod sev svarīgi jautājumi un jāatbild uz tiem (daži no tiem):

~ Kā es pati šobrīd jūtos, godīgi?
~ Vai šobrīd daru to, ko vēlos (darbā, attiecībās)?
~ Vai mana ārējā pasaule sakrīt ar manu iekšējo pasauli?
~ Vai esmu tur, kur vēlos būt?
~ Vai Jūstos tā, kā patiešām vēlos justies?
~ Vai esmu ar to cilvēku, ar kuru vēlos būt un kopā jūtos lieliski?
~ Ko vēlos mainīt savā dzīvē (darbā, hobojos, dzīvesvietā, utt.)
~ Kādi ir mani patiesie sapņi?
~ Ko vairs nekad nevēlos?
~ un citi līdzīgi jautājumi .......

 

Lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem ir jāieskatās patiesībai acīs, jāatzīst savi kritumi un cēlumi. Jābūt godīgai pret sevi. Jā, tas nav viegli. Bet ļoti nepieciešami. Šādi jautājumi vedina būt godīgam pret sevi un atzīt to, uz ko tika pievērtas acis... iespējams pat gadiem ...

Tikai tad, kad pats sev godīgi atbildēsi, tikai tad sāksi saskatīt patieso bildi. Tikai tad sāksi saprast un izprast, kāpēc ar Tevi notiek tas kas notiek. Tikai tad varēsi no jauna sākt likt savu dzīves puzli.

Kā arī ir jābūt patiesi pateicīgam par šādiem klusuma brīžiem savā dzīvē. Tie ir jāpieņem ar pateicību. Šie brīži ļauj Tev atelpoties un sagatavoties Tavam nākamajam lēcienam. Nekas tāpat vien nenotiek.

Visam savs laiks un vieta.

Esi pateicīgs no sirds un atnāks atbildes un atnāks iespējas. Nāks viss, kas tev ir vajadzīgs tieši šajā Tavas dzīves posmā. Viss, kam būsi gatavs, jo esi izmantojis klusumu, lai sakārtotos. Kā arī pazudīs viss liekais, kas vairs nav nepieciešams.

Izbaudi klusumu!

Tici man, pazudīs arī cilvēki no Tavas dzīves, kas iespējams bija Tavi skolotāji līdz šim brīdim un vairāk nav nepieciešami. Novērtē to, pasakies par to un dodies tālāk.

Atceries, Tu esi pareizajā vietā un pareizajā laikā. Uzticies sev un savai intuīcijai, tā nemelo.

 

Tev izdosies!

 

 

Pieredzes Stāsta autore

 Li paraksts krasa02

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice