MANAS DOMAS

Un tad kādā brīdi Tu sapurinies un saproti, ka esi sevi pazaudējis

..... un tad kādā brīdi Tu sapurinies un saproti, ka esi sevi pazaudējis, pazaudējis darbā, ko dari ikdienā, pazaudējis neizlēmībā, pazaudējis bailēs, kuras Tevi paralizē un liedz rīkoties. Tu esi pietiekami baidījies, svārstījies, bijis neizlēmīgs. Ir bijis bailes pārkāpt "suņa asti", bet laiks iet, laiks nekad neapstājas, laiks ir visvarīgākais, kas mums dots un to nedrīkst izniekot, to nedrīkst necienīt.

Mūsu laiks ir jānovērtē un no tā jāņem pats labākais, pozitīvākais un jādara tas, kas dod gandarījumu, piepildījumu, rada prieku pašam un apkārtējiem .... jāklausa savai intuīcijai un sirds balsij.

Tā šoreiz notika ar mani!

Ir beidzot pienācis laiks uzdrošināties doties tālāk un nekavēties tajā, kas nerada prieku, gandarījumu, piepildījumu. Ir pienācis laiks realizēt jaunus plānus, sasniegt jaunus mērķus, ieguldīt savas gadiem krātās zināšanas jaunos projektos un projektiņos un priecāties par sasniegumiem!

Lekt nezināmajā varbūt nav prāta darbs, bet es to darīšu ... darīšu, jo ja neizdarīšu, tad iespējams nožēlošu un nezināšu, kā varēja būt.

Vēlos pateikt lielu paldies par kopējiem priekiem un asarām, par kopējiem panākumiem un vilšanos, par kopējiem klusuma brīžiem un kopēju problēmu risināšanu, par saņemto atbalstu grūtos brīžos.

Es jau patiesībā nekur nepazūdu, es tikai kāpju citā gaisa balonā un sāku jaunu lidojumu pretī jauniem izaicinājumiem, kas man nepieciešami, kā gaiss. Es labi zinu, viegli nebūt nebūs ..... bet, es arī tāpat zinu, ka man apkārt ir daudz labu cilvēku, kuri noteikti pasniegs roku, ja reiz paklupšu un palīdzēs piecelties. Es par to vienkārši esmu pārliecināta, jo tā ir bijis arī līdz šim.

Galvenais, novēliet man labvēlīgu laiku manam jaunajam lidojumam no sirds un gan viss būs super!

 

Tieši šāds monets dzīvē var notikt mums katram un man tā bija 2015. gadā.
Ticu, ka mana pieredze Tev palīdzēs pieņemt lēmumus.Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava