MANAS DOMAS

Es izvēlos veselību. 1. spēle

Ir svarīgi, lai katrs, kurš vēlas, spēj apzināties to, ka mūsu ķermenī nekas nenotiek vienkārši tāpat. Jebkurš mūsu simptoms – tā ir bioloģiska programma, kura pakļaujas noteiktiem likumiem un noris saskaņā ar stingriem noteikumiem. Tas nozīmē, ka ķermenis zina, ko tas dara. Ir konkrēts moments, kad programma tiek ieslēgta un simptoms (liekais svars) sāk attīstīties.

Ja mēs noskaidrosim, kas un ar kādu mērķi ir ieslēdzis šo programmu, mēs spēsim to atslēgt. Mums ļoti gribas atbrīvoties no nepatīkamajām sajūtām, bet, ja pats iemesls paliks, simptoms atgriezīsies. Tas ir tāpēc, ka simptoma iemesls nekur nav pazudis. Var pavadīt visu dzīvi, meklējot supermetodi, bet tā arī to neatrast. Veidojas aizslēgtais aplis, nebeidzama cīņa.

Jums ir tāds ķermenis (simptomi), kāds jums konkrētajā dzīves situācijā nepieciešams. Tas nav atkarīgs no jūsu prāta. Tieksme atbrīvoties no šiem simptomiem nav atkarīga no prāta, mūsu prāts nevar apzināti ietekmēt to, kas notiek ķermenī.  Viss, kas notiek mūsu ķermenī, tiek regulēts ar neapzināto daļu, kura atbild par mūsu eksistenci, un, ja tā uzskata, ka šis simptoms ir nepieciešams, tad darīs visu, lai tas tā būtu. Ķermenis pārdzīvo ar mums visu to, ko pārdzīvojam mēs. Tas vienmēr reaģē, jebkurā situācijā, jebkurā stāvoklī. Pavērojiet, kā ķermenis sasprindzinās, kad jūsos ir bailes, kā tas trīc, kad ir auksts, un kā tas atslābinās, kad viss ir labi.  

Tieši tā tas uzņem svaru vai zaudē to, kad domā, ka tādā veidā var mūs glābt un pasargāt. Tā ir bioloģiska funkcija. Ķermenis nedomā, nedzird spriedumus, tas reaģē tieši tā, kā reaģēja miljoniem gadu atpakaļ. To nevar uzveikt ar iekšējo cīņu.

KO DARĪT?
Kad apzinies, ka tie ir zemaziņas procesi – tas ieved apjukumā un bezizejā, tāpēc daudzi atmet ar roku un turpina bezjēdzīgo skriešanu pa apli, jo tas ir pierastāk un saprotamāk. Tas ir komfortablāk, nekā tikt galā ar saviem iekšējiem konfliktiem. Daudz vieglāk. Kurš nav gatavs atmosties, atvērt acis, tas skries tālāk, bet tas, kurš ir gatavs reāli tikt skaidrībā ar savu iekšējo pasauli un saņemt rezultātu, arī iedziļināsies vairāk šajā tēmā. Prāts mums ir dots, lai mēs varētu izvilkt uz āru to, kas ir mūsos dziļi apslēpts. Mēs varam saprast iemeslu, kāpēc ķermenis ir ieslēdzis šādu simptomu.  

Cīņa ar savu ķermeni nenovedīs pie rezultātiem, jo tā ir cīņa ar savu organismu. Jo vairāk mēs mēģinām ar to cīnīties, jo spēcīgāk tas pretojas.  

Katrs cilvēks ir individuāls, un katrs dzīvo savu dzīvi, katram ir sava pieredze, katrs reaģē savā noteiktā veidā, tāpēc nekad nebūs viens risinājums visiem. Viens, kas ir visiem, – atrast savu iekšējo konfliktu un izstrādāt to. Ir kopīgi bioloģijas, fizikas un psiholoģijas likumi, kurus var izprast un caur tiem atrast savus personīgos iemeslus, kuri ir noveduši pie tāda fiziskā stāvokļa un uzstājīgi to uztur. Cilvēks un viņa organisms ir pārāk sarežģīta struktūra, lai to izmērītu ar kādu shēmu. Varbūt ir pienācis laiks iziet no saviem ierobežojošajiem rāmjiem un paskatīties uz to no citas puses.


Es pati eju cauri šim kursam, tāpēc manā dienasgrāmatā parādās šis stāsts.Informācijas avots

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava