MANAS DOMAS

Dziedināšana ar Mīlestību. Mantra katrai dienai

DZIĻI MANĀ BŪTĪBĀ ir neizsmeļama mīlestības aka. Es tagad ļauju šai mīlestībai pacelties virspusē. Tā piepilda manu sirdi, ķermeni, prātu, apziņu, visu manu būtni, izstaro no manis visos virzienos un atgriežas manī daudzkārt lielāka.

Jo vairāk mīlestības plūst no manis, jo vairāk man ir ko dot, tas krājums ir neizsmeļams. Mīlestības pieplūdums liek MAN JUSTIES LABI, tā ir mana iekšējā prieka izpausme.

Es mīlu sevi, tāpēc ar mīlestību rūpējos par savu ķermeni. Es ar mīlestību to apgādāju ar barojošu ēdienu un dzērienu. Es ar mīlestību to kopju un apģērbju, un ķermenis atsaucas ar mīlestību, būdams vesels un enerģijas pilns. Es mīlu sevi, tāpēc iekārtoju sev ērtu mājokli, kas apmierina visas manas prasības un kur ir patīkami uzturēties.

Es piepildu istabas ar mīlestības vibrācijām tā, lai ikviens, mani ieskaitot, tajās ienākot, izjustu mīlestību un uzņemtu to sevī.

Es mīlu sevi, tāpēc strādāju darbu, kas man patiešām patīk, kurā varu izmantot savas dotības un spējas, strādājot kopā ar cilvēkiem un to cilvēku labā, kurus es mīlu un kuri mīl mani, un nopelnot labu algu.

Es mīlu sevi, tāpēc ar mīlestību izturos pret visiem cilvēkiem un ar mīlestību domāju par viņiem, jo zinu, ka viss, ko sniedzu es, atgriežas pie manis daudzkārt lielāks. Es piesaistu sev tikai mīlošus cilvēkus, jo viņi atspoguļo to, kāda esmu es.

Es mīlu sevi, tāpēc piedevu un pilnībā atbrīvojos no pagātnes un jebkādas pagātnes pieredzes, un tagad esmu brīva.

Es mīlu sevi, tāpēc mīlu sevi tagadnē, izdzīvojot katru brīdi kā kaut ko labu un zinot, ka mana nākotne ir gaiša, priecīga un droša, jo esmu Visuma mīļais bērns, un Visums ar mīlestību rūpējas par mani tagad un rūpēsies mūžīgi. Tā tas ir.

Es Jūs mīlu.

 

Informācijas avots: Luīze L. Heja / Tu vari izdziedināt savu ķermeni

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2022. Mājas lapu izveidoja: LUOffice