MANAS DOMAS

... atbilde atnāks pati

Dzīvē mums bieži vien ir situācijas, kad šaustam sevi, meklējam atbildes, jūtamies it kā par kaut ko vainīgi, par to, ka mums būtu bijis kas jādara, kaut gan nav jādara. Ik pa laikam mēs šo sajūtu izjūtam caur sevi, brīnamies, kapēc viņa mūs apciemo un neliek mierā.

Un pienāk brīdis, kad ceļš mani aizved uz baznīcu, tāpat vien, jo varbūt tur saņemšu gaidīto atbildi. Arī esot baznīcā, mani jorpojām moka šī sajūta un neliek mieru un atbilde nenāk un nenāk. Es pārdzīvoju par to, ka savas patreizējās sadrumstalotās emocionālās pasaules pēc nevaru palīdzēt citiem būt uzmundrinātiem un stipriem viņu smagajā ikdienā.

.... un te beidzot šī atbilde izskan, pat negaidot un necerot. Sarunā ar priesteri, es izsaku savas bažas un beidzot dzirdi atbildi: "Tu tāpat dari daudz labos darbus!", "Tev nav jādara vēl tas un tas un nevajag justies vainīgai!". Nekas nenotiek tāpat vien, arī ceļš uz baznīcu bija kāda vadīts.....

Ja Jūs zinātu, kāds smagums nokrīt no pleciem un paliek vieglāk elpot. Liekas, ka kāds man ir iedevis "atlaidi" un man nav jāglābj visa pasaule, man nav jājūtas vainīgai, ka neizdodas tas vai cits iecerētais. Nejūties vainīga, ja nevari palīdzēt visiem, tas arī nav vajadzīgs.

Un mans solis paliek raitāks, mugura iztaisnojas, vieglums ieplūst manī un es pacilāta dodos prom......

Atbilde atnāca pati un iestājās miers!

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava