MANAS DOMAS

Atbalsts

Esmu no cilvēkiem, kurš nekad nepaļaujas uz citiem, visu dara pats, nes atbildību pats, pieņem lēmumus pats un, ja neizdodas, tad "kož pirkstos" pats. Reti lūdzu citu palīdzību! Reti atzīstos, ka tāda man nepieciešama!

Un tad ..... pienāk brīdis, kad "pats" vairs nestrādā, jo pārāk daudz kas jāizdara un tas nav iespējams bez līdzcilvēku atbalsta. Un tad tu sadzirdi šos superīgos jautājumus - "Kā Tev palīdzēt?", "Ko es varu darīt lietas labā?", "Ko es varu darīt tavā labā?".

Laikam katra cilvēka dzīve pienāk brīdis, kad ir beidzot godīgi jāatzīst, ka palīdzība ir nepieciešama un, ka visus kalnus pats nogāzt nevar :)

Atbalsts, katra cilvēka dzīvē ir ļoti būtisks. Būtisks, lai viss iecerētais izdotos! Un es tādu atbalsta sajūtu nesen sajutu. Sajutu līdz pašiem sirds dziļumiem. Tāda sajūta manā dzīvē tā īsti vēl nebija izbaudīta, kad tu uzticies kādam tik ļoti, ka tevī iestājas nebijis miers un tu zini - VISS BŪS KĀRTĪBĀ!

Atbalstiet savus mīļotos, līdzcilvēkus no sirds, radiet viņiem šo sajūtu, radiet viņiem drošības spilvenu ikdienā - darbos, sapņos. Kā arī paši nebaidieties godīgi atzīties, ka jums nepieciešama palīdzība.

Atzīšanās noteikti nesagraus jūsu pašnovērtējumu!

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava