MANAS DOMAS

Tu pats iemācīji viņai būt vienai

Neesi pārlieku izbrīnīts, kad viņa aizies - Tu pats iemācīji viņai būt vienai! Tu to viņai iemācīji neesot nekad blakus. It sevišķi mirkļos, kad viņai to visvairāk vajadzēja. Nebrīnies, ka Tu nebūsi pirmais cilvēks, kuram viņa uzzvanīs, kad notiks kas labs vai slikts viņas dzīvē. Tu esi iemācījis viņai, ka Tevis mūžīgi nav blakus. Tā Tu iemācīji paļauties uz kādu citu.

Nebrīnies, kad viņa vairāk laiku sāks pavadīt ar  saviem draugiem, ne tevi. Tu taču tik vienkārši iemācīji, ka Tevis nekad nav blakus.
Tu neklausies, kad viņa runā. Tu neatceries, ko viņa Tev stāsta. Tu nejautā, ko viņa jūt vai par ko uztraucas. Tā tu ļāvi saprast, ka nekad nespēsi parūpēties par viņu tā, kā to izdara viņas draugi.

Neesi izbrīnīts, kad viņa sāks plānot kaut ko bez Tevis. Tu to viņai iemācīji tad, kad vienmēr uz viņas idejām un priekšlikumiem teici “nē”. Tā Tu iemācīji, kā plānot nākotni bez Tevis.

Tu iemācīji, ka negribi būt viņas plānos un nekad nevēlējies paskatīties uz pasauli ar viņas acīm.
Neesi izbrīnīts, kad viņa nemaz neskums pēc Tevis, kad Tu aiziesi. Tu esi viņai iemācījis neskumt. Tu liki viņai domāt un just, ka pats nekad pēc viņas neilgojies. Viņa nekad nejuta, cik svarīga ir Tev. Jo tu to nekad nerādīji un par to ar viņu nerunāji.

Neesi pārlieku izbrīnīts, kad viņa ignorēs tevi. Tu ignorēji viņu tik daudzus gadus..
Tā bija viņa, kas visu laiku gāja uz kompromisiem. Kas mainīja un atlika savus plānus. Tā, kura visvairāk centās jūsu attiecībās.
Līdz saprata, cik veltīgi.. Jo viņa tikai zaudēja laiku un ticību.

Neesi izbrīnīts, kad viņa sāks attālināties. Viņa lēnām sāk atcerēties, kas bija pirms satika tevi..

Viņa sāk saprast, ka kopā ar tevi bija samierinājusies ar mazumiņu. Sāk atcerēties, kur pazaudējusi sevi un savu pašvērtību.
Neesi izbrīnīts, kad viņa pārstās būt uzmanīga un gādīga. Nebrīnies, kad viņas maigie vārdi paliks arvien klusāki un kaisle dzisīs.
Nebrīnies, kad viņa paskatīsies uz tevi un neko nesajutīs.

Viņa lēnam atvērusi acis un ieraudzījusi, ka Tu uztver viņu pašsaprotami..bet ir kāds, ar kuru viņa nejūtas vairāk neredzama.
Tas esi Tu, kurš iemācīja viņai pārstāt tevi mīlēt.

Neesi tik ļoti izbrīnīts..kad viņa aizies. Jo Tu nedevi iemeslu viņai palikt.

Informācijas avots: Om Shanti

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava