MANAS DOMAS

Kad vīrietis mīl sievieti...

Kad vīrietis mīl sievieti, viņš to iekāro, rūpējas par viņu, izdaiļo viņu. Un viņam ir interesanti, ko viņa jūt, par ko domā. Šāds vīrietis katru dienu pēc darba nāk mājās – nevis pie mammas, nevis uz tikšanos ar draugiem, nevis uz sporta klubu. Bet mājās. PIE VIŅAS.

Mīlošs vīrietis cenšas pieskarties mīļotajai, vienmēr priecājas par iespēju viņu apskaut vai noglāstīt. Viņš neļauj tai staipīt smagumus, strādāt no rīta līdz vakaram trijos darbos. Viņam ir patīkami nopirkt sievietei trauku mazgājamo mašīnu un putekļsūcēju robotu.

Bet, ieraudzījis, kā viņa iejauc mīklu, viņš atnes no veikala modernu virtuves kombainu, kuram dzīvoklī trūkst vietas. Un ļoti apvainojas, kad sieviete noraida šādu dāvanu. Viņam nav žēl tērēt naudu viņas skaistumam – tērpiem un frizētavai, kosmētikai.

Viņš var neiet kopā ar sievieti uz veikaliem, taču labprāt iedos naudu jaunām kurpēm, viņam ir patīkami, ja viņa sieviete labi izskatās. Mīlošam vīrietim ir svarīgi zināt, vai mīļotā atbalsta viņa rīcību, ko domā par kopīgo vasaras atvaļinājumu un kāda viņai bija iesauka bērnībā. Un sievietes runas neizraisa viņā aizkaitinājumu.

Bet, ja vīrietis grib seksu, taču nerūpējas par mīļoto un viņas daiļumu, šāda izturēšanās izraisa sievietē to pašu akūto un gluži pamatoto apjukumu, ar kuru mēs iesākām šo sarunu: “Viņam no manis vajadzīgs tikai sekss!” Viņa labi zina, ka ar to ir par maz, – mīlošs vīrietis izturas citādi!

Informācijas avots: Kaspara Bērziņa psihoterapijas prakse

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2017 - 2021 Domātava