MANAS DOMAS

Tavu domu un sajūtu grāmata. Izraksti sevi grāmatā

Domu un sajūtu grāmata man ir ļoti svarīga. Tajā varu izrunāt visu, kas manī sakrājies un ko labprāt pastāstītu kādam, kurš mācētu uzklausīt. Bet mācētu uzklausīt no sirds, bez pārmetimiem, aizspriedumiem. Diemžēl mūsu straujajā laimentā tas reti kad ir pieejams un iespējams. Tieši šī iemesla pēc rakstu un izrakstu visu, kas manī krājas.

Pēc pieredzes - ja neizrakstu sevi, tad domas sāk pārvērsties vienā lielā juceklī un tas noved gan pie trauksmes, gan visām tām VD (veģetatīvā distonija) sajūtām.

Ja nevari izrunāt, tad izraksti visu laukā, kas tevī mīt - traucē, rada bažas, arī priecē, pārsteidz, rada brīnumu un pārsteigumu. Personīgi man tas rada vieglumu un mazina tās nepatīkamās VD sajūtas.

Tas ir viens no maniem dziedināšanās instrumentiem, kas palīdz.

Un šis ir viens no patīkamajiem rituāliem, ko vari ieviest arī tu savā ikdienā. Dodies uz veikalu, izvēlies visskaistāko domugrāmatu un tev būs prieks to katru dienu atvērt un padalīties ar savām sajūtām. Sākumā varbūt tev nebūs viegli izrakstīt sevi, bet ar katru reizi kļūs arvien vieglāk un vieglāk. Un tad var pienākt brīdis, kad tu atcerēsies, ka kādu laiku neesi vērusi vaļā savu domugrāmatu ..... uzmini, kāpēc tā? Tāpēc, ka tu jau jutīsies lieliski, tevi būs pametušas traucējošās sajūtas, galvā nebūs domu juceklis, tu baudīsi dzīvi un viss būs tā, kā biji vēlējusies. Fantastiski!

Domugrāmata tev vairs nebūs vajadzīga, jo viņa būs izdarījusi savu labo darbiņu - uzklausījusi tevi tajos brīšos, kad Tev bija nepieciešama saruna. Tieši tāda ir mana pieredze, ikdienā sadzīvojot ar VD. Redzu, ka manā dzīvē ir bijusi nepieciešamība vairākas reizes sākt rakstīt domugrāmatu un tad pienāk brīdis, kad viņa savu darbiņu ir izdarījusi, par ko saku viņai lielu paldies.

Atceries, ka tava domugrāmata labprāt tevi uzklausīs tajos brīšos, kad tev nebūs blakus kāda, ar kuru dalīties savās šī brīža sajūtās.

Domugrāmata māk uzklausīt un pieņemt tevi tādu, kāda esi. Viņa nenosoda, nepārmet! Viņa pieņem, saprot, uzklausa!

 

 

Stāsta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

 

logo

E-pasts: domatava@domatava.lv

Copyright © 2015 - 2021 Domātava