MANAS DOMAS

Ametists

Ametists sader ar trešās acs un vainaga čakru, un tam piemīt spēja aktivizēt garīgo apziņu un parapsihiskās spējas. Tas ir iecienīts meditēšanas akmens, jo palīdz nomierināt prātu un ieslīgt dziļā meditatīvā stāvoklī, kurā cilvēks var atklāt savu iekšējo gudrību. Šis kristāls patiesi spēj radīt vispārēju mieru.

Kā klusuma un apmierinātības akmens ametists lieliski mazina stresu un sasprindzinājumu, remdē dusmas un uzbudinājumu, līdzsvaro garastāvokļa maiņas, izgaisinās bailes un negatīvas emocijas.

Kā aizsargakmeni ametistu nēsā, lai atvairītu pārdabisko spēku uzbrukumus un aizsargātu tā valkātāju no dažāda veida ļaunuma.

Tā kā ametistam piemīt spēja attīrīt negatīvās un bloķētās enerģijas, istabā novietotas ametista drūzas ir vērtīgs tās iekārtojuma papildinājums.
Tā kā tradicionāli ametists ticis izmantots, lai veicinātu atturību, tas palīdz cilvēkiem, kas mēģina atmest dzeršanu, narkotiku lietošanu vai atbrīvoties no citiem kaitīgiem ieradumiem. To var lietot kaulu slimību ārstēšanā, uztūkumu un zilumu noņemšanai, elpošanas ceļu, gremošanas sistēmas un ādas slimību, kā arī sirds, asinsvadu, dzirdes un zobu slimību dziedināšanai.

To bieži izmanto, lai mazinātu spriedzes izraisītas galvassāpes, "izvelkot" tās no galvas. Palikts zem spilvena,ametists mazina bezmiegu. Ametists mūs līdzsvaro fiziski, mentāli, emocionāli un garīgi.

Nosaukums ametists ir atvasināts no grieķu vārda amethystos (neitralizējot intoksikāciju) un attiecas uz tradicionālo uzskatu, ka ametists aizsargā pret vīna un cita alkohola reibinošo iedarbību.

 

No interneta dzīlēm

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice