MANAS DOMAS

Viss iestrēdzis. Baha ziedi

"Mani tas vairs neinterē", "Pēc notikušā nespēju attapties", "Man bail", "Gremdējos atmiņās par pagātni", "Es nedrīkstu", "Nespēju vairs priecāties" ... tika daudz un dažādi mūsu psihoemocionālie stāvokļi mūs pavada ikdienā. Domāju, ka arī Tev tas nav svešs. Mēs pierodam pie šiem stāvokļiem, sadzīvojam ar tiem, jo domājam, ka gan tie paši par sevi pāries un atklak viss būs super labi.

Ja tādos stāvokļos atrodamies gadiem, tad pat aizmirstam, ka varam justies citādi - labi, priecīgi, pacilāti, domāt skaidri, nebaidīties. Un tad kādā brīdī mums kāds pajautā "Kā tu jūties?" un viss ko varam pateikt, aizdomājoties - "Normāli".

Bet tad es kādu dienu aizdomājos, kas aiz tā "Normāli" slēpjas? "Normāli", vai tas nav tas, kā vēlos justies? Sāku šketināt savu dzīvi un mirkļus tajā un atceros, ka biju dzīvespriecīga, smaidīga, komunikabla, atvērta jaunajam, zināt griboša, aizrautīga, mērķtiecīga......kur tas viss palika. Kāpēc tā vairs nav, kas noticis?

Un tad sākas garais, sevis atgūšanas, ceļš. Sāku šķetināt vaļā notikumus, sajūtas un izjūtas tajos. Un te nu nāk atbildes viena pēc otras, kur paslēpies prieks, drosme, smaids. Tas viss apstājies un sastindzis kādā vēsturiski senā notikumā (notikumos) un tur arī palicis. Nav izsērots, izrunāts, izraudāts, izkliegts. Tas viss iestrēdzis .... vienārši sastindzis STOPKADRĀ. Un tālāk esmu gājusi, bez man tik ļoti svarīgākajām emocijām un nespējas tās izpaust un izjust.

Nolēmu, ka šajā brīdī man nepieciešams iepazīties ar Baha Ziedu terapiju un ielaist to savā dzīvē un ikdienā.

bahaziedi

Paskatīties, kā tas var man palīdzēt atgūties no dažādiem pagātnes STOPKADRIEM, atjaunot patieso mani ar visām man piemītošajām emocijām, sajūtām, izjūtām. Baha Ziedu terapija, kā neliels palīginstruments, neaizmirstot turpināt strādāt ar sevi, kā to daru jau vairāk, kā 10 gadus. Nedomājot, ka Baha Ziedu pudelīte ir glābējriņķis.... nē, tas ir tikai neliels instruments ceļā uz sevi un savu sakārtotību.

Iespējams, ka arī Tev ir šobrīd tāds brīdis, kad vari pateikt sev godīgi, ka nepieciešama palīdzība un esi gatava to saņemt.

Nebaidies! Sper nākamo soli uz priekšu un esi laimīga!

 

Stāsta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2022. Mājas lapu izveidoja: LUOffice