MANAS DOMAS

Viena no spēcīgākajām frāzēm

Paldies, ka Tu esi! Viena no spēcīgākajām frāzēm, kas var izmainīt apziņu un cilvēka dzīvi, var dziedināt, augšāmcelt un izglābt no nāves. Vislaimīgākie bērni izaug ģimenē, kurā tiem no sirds saka: “Es Tevi mīlu! Paldies, ka Tu esi!” Pēc tam viņi kļūst par laimīgiem pieaugušajiem ar veselīgu pašazpiņu. Un šo pašu saka saviem bērniem.

Paldies, ka Tu esi! Saka mīļš cilvēks un maigi paspiež tavu roku. Un tajā ir tik daudz pateicības, beznosacījumu mīlestības. Un gribas to atdot simtkārtīgi. Un, pavairojot to, tu atgriez Mīlestību uz Zemes.

Paldies, ka Tu esi! Saka tavs draugs vai virtuālais, pat nepazīstamais cilvēks – tāpēc, ka tu viņu ar kaut ko iepriecināji, atbalstīji. Un tik daudz pateicības un mīlestības sirdī, ka gribās darīt, dāvāt, atdot vēl vairāk.

Paldies, ka Tu esi! Tā ir Svētība. Šīs Dvēseles uz Zemes vērtības atzīšana. Tavā personīgajā laukā. Piepildīšana ar dzīvības enerģiju. Pateicība Dievam par to.

Paldies, ka Tu esi! Saki to biežāk arī pats sev. Tu taču esi brīnišķīga Dvēsele, kas nākusi šeit pieaugt un caur sevi izaudzēt, radīt jaunu, labāku pasauli.

Lai cik dažkārt arī grūti tas nebūtu. Tu audz, pat tad, ja jāizaug caur aukstu asfaltu uz Gaismu. Tu esi vērtīga un svarīga. Paldies, ka Tu esi, brīnišķīgā Dvēsele!

 

Raksta avots

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice