MANAS DOMAS

Laika investīcija attiecībās

Ikdienā esam pieraduši, ka vārdu investīcija asociējam tikai ar biznesu - ar naudas investēšanu. Kā arī vārdu budžets lietojam tikai finansu sakarā. Tajā pat laikā nepadomājam, ka arī laika investīcija ir tāda pati, līdzvērtīga, ja pat ne svarīgāka par naudu.

Mēs katrs investējam savu laiku gan privātajās attiecībās, gan darba attiecībās. Tikai te ir atšķirība. Par laika investēšanu darbā mums maksā/saņemam naudu, par laika investēšanu privātajās attiecībās mums maksā ar rīcībām, uztverēm, sajūtām, izjūtām vai tieši pretēji, ar nerīcību un kas galvenais, mums maksā ar pieredzi.

Ir jāsaprot viena lieta, ka tā, kā naudas investēšanai nosakām budžetu, tā arī laika investīcijai varam noteikt. Mēs varam novilkt sarkanās līnijas, aiz kurām mēs vairs nevēlamies investēt savu laiku konkrētās attiecībās.

Vienkārši jābūt godīgiem pret sevi. Jābūt patiesi godīgiem.

Ja mēs pieļausim atlaides no saviem sapņiem, mērķiem, vērtībām, no tā, kā vēlamies justies, tad vienā brīdī varam pazust arī paši. Un tā būs tikai un vienīgi mūsu pašu atbildība. Neviens cits pie tā nebūs vainojams.

Investējot laiku, mēs pretī saņemam daudz un dažādas pieredzes, mācību stundas, prakses. Un tas ir jānovērtē un par to ir jāpasakās.

 

Lai izdodas!

 

Stāsta autore

LigasUzulnieceBokuma2023

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice