MANAS DOMAS

Es izskatos tā, kā tu domā par mani

Es - tavs ķermenis, un es vēršos pie tevis…
* Es izskatos tā, kā tu domā par mani. Lūdzu, domā par mani, ka esmu skaists. Un es būšu tāds!
* Kad tu domā par slimībām un centies tās atrast manī, tad man nākas pielāgoties tavām domām un es sāku slimot.

* Kad tu daudz laika velti domām, kas tevī izraisa negatīvas emocijas, es arī sāku slimot. Tādēļ, ka dārgākā dzīvības enerģija aiziet pie šīm domām.
* Kad tu domā domas, kas izraisa prieku, es burtiski plaukstu un kļūstu jaunāks!
* Manas rezerves un iespējas ir ļoti augstas. Vienkārši tici man: es esmu spējīgs reģenerācijai, es esmu spējīgs atjaunot zaudētos orgānus. Es varu izveseļoties, pat, kad jūsu ārsti uzstāda man neārstējamu diagnozi. Vienkārši palīdzi man ar savu vēlmi un ticību manām spējām.
*  Es esmu tā iekārtots, ka varu funkcionēt tūkstots un vairāk gadus. Kādēļ gan tu jau 35-40 gados, un pat ātrāk sāc domāt par novecošanu? Tu padari mani vecu ar savām domām. Jo tavā sabiedrībā virmo lipīga programma, ka 100 gadi - tā ir galējā robeža.
* Kad tu taisies kaut ko apēst, vismaz dažreiz pajautā man, vai tas ir man vajadzīgs? Ja tu iemācīsies dzirdēt mani, es vienmēr atbildēšu tev. Un tas mums ar tevi nāks tikai par labu.
* Lūdzu, nebaro mani ar visdažādākajām zālēm, silikoniem, botoksiem, utt. Es varu būt skaists bez tā visa. Vienkārši palīdzi man. Un es ar prieku būšu tāds, kā tu vēlies.
*  Man ļoti patīk pastaigas svaigā gaisā. Peldēt. Paskriet patīk. Dejot. Patīk masāža. Sekss. Darbības, kas sniedz tev prieku.
* Es ļoti ticu tev: un, ja apēdot tortes gabalu, tu domā, ka kļūsi resns, es realizēšu tavu domu un kļūšu tāds.
* Es ļoti tevi mīlu. Un man ļoti gribas arī no tevis dzirdēt pateicības un mīlestības vārdus. Vismaz dažreiz… Taču, ja tu to nedarīsi, es tik un tā tevi mīlēšu.
* Es esmu tavs ķermenis, tavs Visums. Pateicos tev. Es eksistēju, jo tu tā vēlējies. Un es esmu tāds, kādu tu mani vēlies redzēt. Palīdzēsim viens otram.


Tavs ķermenis.

 

Stāsta avots

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice