MANAS DOMAS

Varbūt nevajag apņemties?!

Jauns gads, jaunas apņemšanās! Un tā katru gadu mēs atkal un atkal no jauna apņemamies kaut ko sākt: sākt rūpēties par savu veselību, veselīgi ēst, sākt sportot, sākt beidzot lasīt grāmatas, utt. Katru gadu viens uz tas pats, spēcīga apņemšanās ir mūsu prātos un tur arī paliek. Apņemšanās paliek neiesāktas.

Bet vai patiešām katru gadu vajadzīgas šīs apņemšanās? Vai tiešām nav nekā, kas vienkārši jāturpina, neatkarīgi no tā, kad sākas vai beidzas kāds gads? Varbūt jāturpina sevi izzināt, jāturpina strādāt ar sevi, lai ik dienu varētu dzīvot pilnvērtīgi, saskaņā ar sevi.

Varbūt jāturpina lasīt vai pabeigt lasīt iesākto grāmatu.

Varbūt jāturpina attīstīt sava intuīcija, lai dzīves lielajās izvēlēs Tu ietu savu pareizo ceļu un neapmaldītos tajā. Iespējams jāturpina viss, kas reiz iesākts un soli pa solim jātuvojas mērķim.

Tik daudz jaunu apņemšanos gada sākumā un gada beigās atkal jaunu apņemšanos plānošana!

Vai patiešām tas mums nepieciešams? Domāju, ka nē!

Iesāciet jauno gadu bez apņemšanās, bet turpiniet jau sen iesākto un turpiniet izbaudīt to. Izbaudiet sava darba rezultātus un saņemiet gandarījuma sajūtu. Gandarījumu, ka nepadevāties, ka neattiecāties, ka izturējāt grūtākos brīžus un turpiniet.

Protams, ka izvirziet jaunus mazos un lielos mērķīšus, kā nu bez tiem, bet turpiniet iesākto. Piepildiet sevi ar gribasspēku, lai nepadotos. Piepildiet sevi ar pozitīvām domām un ticību sev. Jums viss izdosies, pat labāk, kā bija plānots. Nepadodieties!

 

 

Raksta autore

Liga Leontine Uzulniece paraksts

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2023. Mājas lapu izveidoja: LUOffice