MANAS DOMAS

27 svarīgi Eņģeļi

Skaitlis 27 simbolizē spēcīgu pamatu. Tas nozīmē mājas, māju atrašanu, iekārtošanos. Tas nozīmē visu redzēt tādu, kāds tas patiesībā ir. Šis skaitlis simbolizē noslēgumu, īpaši saistībā ar personiskajām saistībām. Skaitlis 27 ir saistīts ar ilgtermiņa miera saglabāšanu pēc pārdzīvotajām grūtībām, konfliktiem un garīgām cīņām.

Tas nozīmē satvert dzīves grožus savās rokās. Un simbolizē gaismu - gaismas aušanu, spožu gaismu. Tam ir saistība ar gaismas uzvaru pār tumsu un pareģojuma piepildīšanu.

27 būtiski svarīgi Eņģeļi:

Žēlsirdības Eņģeļis; Ticības Eņģelis; Uzticības Eņģelis; Dziedināšanas Eņģelis; Atjaunošanās Eņģelis; Atbrīvošanas Eņģelis; Saules Eņģelis; Gaismas Eņģelis; Ūdens Eņģelis; Gaisa Eņģelis; Skaidrības Eņģelis; Auglības Eņģelis; Dzimšanas Eņģelis; Miera Eņģelis; Dailes Eņģelis; Mērķa Eņģelis; Zināšanu Eņģelis; Gudrības Eņģelis; Apzināšanās Eņģelis; Attiecību Eņģelis; Sapņu Eņģelis; Laika Eņģelis; Brīvās gribas Eņģelis; Apsolījuma Eņģelis; Pašatklāsmes Eņģelis; Spēka Eņģelis; Dimensijas Eņģelis.

Piesauciet ik katru no Eņģeļiem brīžos, kad jūtat tādu nepieciešamību. Piesauciet tos balsī un ar patiesumu, jo Eņģeļiem ir tas jāsadzird, jāsajūt. Jūsu lūgumam jābūt pārliecinošam. Un tici - Eņģeļi nāks palīgā!

 

 

Informācijas avots: Grāmata Medical Medium

logo

E-pasts: liga@luoffice.lv

Copyright © 2015 - 2022. Mājas lapu izveidoja: LUOffice